Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért van ebben a kategoriában...

Miért van ebben a kategoriában is annyi komolytalan és csak mások sorsán nevető ember?

Figyelt kérdés
2023. jún. 15. 12:08
1 2
 1/13 anonim válasza:
unatkoznak. elkeseredettek és azon élik ki magukat, hogy próbálnak másokat maguk alá taposni a kritikájukkal, de ezzel csak saját magukat minősítik.
2023. jún. 15. 12:12
 2/13 anonim válasza:
Mert nem lehet komolyan venni, aki itt akar ismerkedni. Ráadásul a legtöbb kiírás nevetségesen ultragáz.
2023. jún. 15. 12:12
 3/13 anonim válasza:

Magyar mentális megmutatkozik.

Akinek nem inge, de sajnos bunkó egy nemzet a magyar.

Egy anonim oldalon meg főleg kiélik magukat.

2023. jún. 15. 12:13
 4/13 anonim válasza:

2-esnél van a megoldás. Hogyan akarsz valakivel megismerkedni egy ilyen oldalon? Írsz, hogy keresel egy x év körüli férfit/nőt és aztán elkezdesz egy ismeretlennel levelezni, akiről semmit nem tudsz, soha nem láttál róla még egy képet sem, azt mond magáról, amit akar, lehet hogy egy unatkozó tizenéves, aki harmincnak/negyvennek adja ki magát, vagy egy férfi, aki nőnek, egy nő, aki férfinak, stb.

Annyi oldal, applikáció van, ami ismerkedésre van kitalálva, miért is itt akar valaki ismerkedni? Miért jobb ez az oldal erre?

2023. jún. 15. 12:22
 5/13 anonim válasza:
1. voltam. Erről beszéltem, a 2-es és a 4-es már írja is a kritikát, mert ő jobban tudja. Miért ne lehetnének itt is normális ismerkedni akaró emberek? Miért ne lehetne egy valaki által ultragáznak tartott kiírással is elindulni? Akik ismerkedni akarnak, úgyis beszélgetnek és kiderül több is egymásról. Teljesen felesleges másokat kiosztogatni a tanácsokkal, hoy milyen ultragáz kérdéseket tesznek fel. Vagy ha mégis, azt lehet normális stílusban, eleva az "ultragáz" egy nem igazán normális stílusra utal.
2023. jún. 15. 12:31
 6/13 anonim válasza:
5, nincs jobb szó rá, mikor valaki hangosan böfögni tudó csajt keres magának és hasonló ínyencségek, mindez megspékelve a legdurvább helyesírási hibákkal. Vagy csak a százezredik ugyanolyan kérdés. Egyszerűen komolyanvehetetlen az egész. Ez nem azt jelenti, hogy direktbe ezekbe belekötni, meg ezekre a kérdésekre betrollkodni valid, vagy egyáltalán van bmi értelme, én sem tudok azonosulni azzal sem. Viszont az itt zajló ismerkedés komolyságával sem.
2023. jún. 15. 12:44
 7/13 anonim válasza:

Hát akkor nézzünk néhány "társkeresőt" innen:

"Olyan lánnyal ismerkednék valamiért aki szeret és tud hangosan böfögni."

"Északi fény típusú nőkkel ismerkednék"

"Van itt Budapestről egy modell lány?"

"Van itt olyan fiatal lány aki németországban dolgozik és szingli?" (Németország ugyebár egy kis falu)

"Mennyire lehet úgy ismerkedni manapság vízparton, strandon, hogy a csinos nőket bekenem napolajjal?"

"Elhanyagolt 42 éves férfiként hol érdemes 20 - 25 éves körüli csinos lányokkal ismerkedni, hol szólítsam le a nőket?"

"Lányok valaki ismerkedni?" (18-30 év között bárkivel, róla a magasságát, súlyát és a korát osztja meg, ki ne akarnak így ismerkedni?!)

és szinte a végtelenségig lehetne sorolni a hasonlóan értelmes "ismerkedőket".

És akkor komolyan megkérdezed, hogy "Miért van ebben a kategoriában is annyi komolytalan és csak mások sorsán nevető ember?"??


És egy a kevés értelmes kérdés közül:

"Milyen társkereső oldalakat/alkalmazásokat ajánlatok?"

2023. jún. 15. 12:57
 8/13 anonim válasza:

Az irigység végett. Én nagyon sok helyen látom azt, mármint a kérdések alatt, hogy, társkeresési célú kérdésnél, odaírják:


"De hát nem is ír, ne írjatok neki". Nem, ez nem így van, ez szimplán, egy önzőség, amit valaki önmagának akar, valaki önmagának akar valakit. És sajnos, ez a helyzet.


Elmondom mi volt velem, kb 1-2 hete. Itt megismerkedtem egy lánnyal, aki, párhuzamosan, ismerkedett társkeresési szándékkal más fiúkkal, mikor, már a találkozó le volt beszélve. Szóval igen, óvatosnak kell lenni. Majdnem olyan dolgokat is megosztottam azzal a személlyel, ami nélkül, én semmi lennék, amit csak olyan személlyel osztok meg, akiben teljesen megbízok, bár még nincsen olyan, akiben teljesen, viszont mint személyes tapasztalat, azt tudom mondani, hogy a másik személyben való vakon megbízás, nem vezet jóra.


Részemről, többször ez nem fordul elő.

2023. jún. 15. 14:55
 9/13 A kérdező kommentje:
Milyen furcsa hogy itt egy nőre kb 200-an irnak rá,mig egy pasi 0 levelet kap..
2023. jún. 15. 15:14
 10/13 anonim válasza:

6-7 De mi van, ha valakit pont ilyen lány érdekelne? Nem próbálhatja meg? Engem speciel egyik sem érdekel, a böfögni tudó lány a legkevésbé, de ha valakinek ilyen vágya van, mit csináljon? Erre szakosodott oldalak nincsenek kifejezetten.

Én jó helyesíró vagyok, és tudom, hogy az embereknek vannak fétiseik. Ettől még nem érdekel, ha valaki pocsékul tud helyesen írni. Régebben zavart, de ma már nem érdekel. Ha meg fétises, mégis mit csináljon szerencsétlen? Ez nem olyan, mint a lábtörés, hogy begipszeled és elmúlik, vagy mint a nátha, hogy iszol teát és beszedsz C vitamint és jó lesz.

Kérdezzen mindenki, amit akar, és az válaszoljon rá, akit érdekel. Még mindig kevésbé zavarók a sok helyesírási hibákkal író fétisesek kérdései, mint a rendszeresen őket minősítő (általában eléggé egysíkú) lerongálások.

2023. jún. 15. 15:25
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!