Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szívesen segítek, ha tudok,...

Szívesen segítek, ha tudok, ismerkedési dolgokban. stb. Alapvetően az emberek a hobbim. Manapság azt látom, hogy 1,2 mondattal is sokat lehet segíteni a mai fiatalságnak, aki ezt igényli? :)

Figyelt kérdés
Értem ez alatt, hogy testbeszéd, arcmimika, személyiségtípusok, gesztusok, kommunikáció, metakommunikáció, arcról nagyon gyorsan olvasok, látom az érzelmeket 0,2 sec alatt, élő hazugságvizsgáló lettem, de nem ez a szándékom ezzel, hanem úgy globálisan 20 éve falom ezt az egészet. Szenvedélyemmé vált. Ha van kedvetek írjatok, és meglátjuk mit hozunk ki ebből a posztból. Üdv.(Gabor40)

2023. júl. 1. 08:44
1 2
 1/16 anonim válasza:

Nem ártana önéletrajzot cserélnünk esetleg.


Mindenképpen a tinédzser korosztályra specializálódnál? :)


Az ország melyik területére terjedne ki a tevékenységed, ha szabad érdeklődnöm?


Köszönettel:

egy hölgy érdeklődő

2023. júl. 1. 08:48
 2/16 A kérdező kommentje:
Kedves 1-es :) Persze, mehet a privát is. De nem vagyok pszichológus, csak egy megszállott ezen a területen, bár néha az még jobb is, mert autodidakta módon tanultam meg mindent. :) Nem csak a tinikre gondoltam, dehogy. Felnőtt emberek esetében is vannak problémák manapság. .. Udvarlás, flört, kommunikáció már a múlté lenne?!... Csak jött egy ilyen gondolat, elkezdtem itt olvasni a kérdéseket és válaszokat is és komoly "problémákat lehet felfedezni a sorok között" ezért írtam, amit írtam. És mellette még rástartoltam a vonzás törvényére is - nem ide illik most bocsi - és azt is falom 10 éve kb. :) Élőben egy klub az álmom... ..
2023. júl. 1. 08:58
 3/16 anonim válasza:

Teljesen megdöbbentem az elképzelésed ismertetésén! :)


Én is klubhelyiség kialakítására szeretnék törekedni a közeljövőben.


Üdv:

49/N

Budapest vonzáskörzet

2023. júl. 1. 09:16
 4/16 A kérdező kommentje:

3,

Csúcs! ... Köszönöm! Igy már passzol a vonzás törvénye is, ugye?... :)) Már megérte írni ezt a kérdésszerű posztot... Ami nyilvános azt írhatod itt, hogy te mivel és hogyan is foglalkozol? Ha klubban gondolkodsz te is ? :)

2023. júl. 1. 09:27
 5/16 anonim válasza:

Egy kicsit lankadt ugyan a lelkesedésem, mert azt tapasztalom, hogy beköszöntött a nyári "uborkaszezon", az állami szektorban (közoktatási intézmények,) de örömmel látom, hogy egyéb lehetőségeket azért viszont meg lehet azért ragadni.


Elég sok helyen be kellett volna fotóznom az önéletrajzomat, de viszonylag nehezen szedtem össze magam édesanyám halála után a darabjaira hullott digitális tapasztalatomat.


Jelenleg 17.-dik éve tartó idős gondozási tapasztalattal rendelkezem és egyik "fő" tevékenységem most, hogy a 91 éves nagymamámat még életben tartsam.


Arra gondoltam, hogy át kellene mennünk privát levelezésbe, hogy a többi jelentkező ügyfelet ne riasszam el végleg.


Egyet tudnánk érteni? :)

2023. júl. 1. 09:36
 6/16 anonim válasza:

Kedves kérdező! Fiatal felnőtt is szóba jöhet? :)


Mondjuk tininek nézek ki.. :)

2023. júl. 1. 09:43
 7/16 A kérdező kommentje:
6-oska :) Ez nagy szöveg volt...igen, persze... :) Főleg ha tinis is vagy, akkor nincs kifogás:))
2023. júl. 1. 09:51
 8/16 A kérdező kommentje:
49/N semmi gond, persze privátban is írhatunk :) Senkit sem riasztasz el, sőt ebből is látják, hogy hogyan kommunikálunk.. :)
2023. júl. 1. 09:54
 9/16 anonim válasza:

Jesszusom, ti ezt bevettétek? És még pénzt is fizettek neki? Ilyen önajnározó "én vagyok a király" stílusban csak az fogalmaz magáról aki semmit sem tud. Ezt nem bántásból írom, csak arra célzok, hogy unalmas az életed ezért más embereket próbálsz elemezgetni ilyen szinten: "Látom hogy sírtál, szomorú vagy? Úgy tudtam!!!!" Látod az érzelmeket? Ki nem látja? A vak? Vagy: "A férjem azt mondta, hogy minden délután munka után amarikába repül üzleti ügyben majd vissza, ezért ér haza minden nap későn az építkezésről ahol segédmunkás" Ez igaz lehet, vagy hazudik? "Én egy élő hazugságvizsgáló vagyok, szerintem hazudik"


Jó ötlet ez az egész egyébként, hatalmas összegeket tudsz majd lehúzni az ezoterika híveitől, meg a fideszesektől, mert ők nem tudnak gondolkozni.


"Figyelj, ha tetszik egy lány, mondd el neki mert különben nem fogja tudni, hogy tetszik neked" Na, ilyen tanácsokat képzelek el. Persze igazad van, sok ember ennyire "egyszerű", hogy ül a lábas vízbe tett tojás előtt de nem tudja miért nem fő meg. Felhív egy mesterszakácsot, kifizet neki 100 ezret, az meg elárulja a titkot: "gyújtsd meg alatta a gázt". Ilyesmi "mesterszakács lehet te is. De szerencsére rengeteg az ilyen "tojásfőzős" ember akikből milliomosra keresheted magad, szóval bár negatívnak tünhet a kommentem, te már biztosan érzed, hogy ez pozitív! Bíztatlak, hogy csináld, találtál egy nagyon egyszerű megélhetési módot!

2023. júl. 1. 13:18
 10/16 A kérdező kommentje:
Kedves 9 es te beteg vagy és köszönöm! EGY fillért sem kértem soha senkitől, es semmit se értesz a témához látszik.. nagyon köszönöm, egy újabb bizonyítéka, hogy nem lehet egyszerűen semmit se írni, mert jönnek az ilyenek mint te is és jól megmondja a tutit, mert ő aztán nagyon tudja! :D Beszólni és barmolni, na az megy csak igazán....köszönöm neked :D Melyik is volt az a rész ahol is pénzt kértem??! Köszönöm megtisztelő szavaid :D
2023. júl. 1. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!