Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az miért van, hogy csak akkor...

Az miért van, hogy csak akkor beszélnek velem, amikor már egyedül vannak, elment a beszélgető partnerük és csak velem tudnak?

Figyelt kérdés

Sokszor az van, hogy akarkihez odamegyek lekezelek kezel velem mint mással, normális stb. De beszélünk pár szót, jön valaki és nem akar beszélni(nem egy emberrol van szó)és elkezd vele beszélgetni.

Pedig sok emberrel szoktam jól beszélgetni mikor beszélünk stb szeret velem beszélni.

Meg új suliba kerültem megesik az is, hogy megismerek egy kettő embert nagyon nagyon jó barátok leszünk és egy osztálytarsam akit rég ismerek és azt szokta csinálni, amit az elején leirtam, ő is direkt megismeri akiket én megismertem és akármikor osszefutok az illetovel, akit megismertem vele kezd el beszélgetni..



2018. dec. 15. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Valami baj a stílusoddal amit te nem veszel észre magadon. Jobb esetbe csak szürke vagy , vagy kicsit unalmas, rosszabb esetbe idegesítő vagy zavaró.


De ha már észrevetted az már jó jel. Ha van barátod vagy jó haverom akik ezt megteszik inkább őket kérd meg hogy mondjak el őszintén mi a bajuk veled.

2018. dec. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pedig, nincs baj a stílusommal olyanról szó sincs sok jó barátom sem panaszkodik, akiket régebb ismerek, nagyon jó barátok, azokkal tudok beszélni stb de ha egy adott személy, akiről szó volt az kerül a közelben akkor már vege, vele állnak le.. És engem kotornak ki.
2018. dec. 16. 09:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Nehogy már vele legyen baj,b..aszki.

Kihasználják,amikor nincs senki a közelükben.

Én megértelek kérdező.

Én is folyton csak adok és adok másoknak és cserébe le se sz-.-.-arnak.

Megteszek dolgokat,amik kívül esnek a komfortzónámon.

Egy-két napig jó,aztán megint le---szarnak.

Miért érdemlem ezt meg?

Van egy fiú aki folyton ezt csinálja.

Egyszerűen nem értékeli a dolgokat amiket érte tettem.

Aztán elkezd két szavas válaszokat adni.

Annyira érzem,hogy amikor azt mondja,ide meg oda megy,csak le akar rázni.

Elegem van.

És hü...-.-lyének néz.

De4 egész biztos a hozzánk hasonlóakkal van a baj.

Nem azokkal,akik csak kihasználják a másikat.

2018. dec. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Alakul a borderline parti...
2018. dec. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!