Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van egyáltalán barmi esélyem...

Garyyy44 kérdése:

Van egyáltalán barmi esélyem part találni ilyen körülmények között ?

Figyelt kérdés
Meg egy barátnőm sem volt soha ami így 29 évesen eléggé nevetséges ,ugy érzem elég sok minden szol ellenem egyrészt hogy az epilepsziám miatt nem lehet autóm ami miatt a távolságok is nagyobb problémát jelentenek mint annak akinek kocsija van plusz státusszimbólum is , és egy nőt elvinni randizni is könnyeb mint tömegközlekedéssel meg eleve ma már elengedhetetlen egy autó az életben is másrészt a meretem is zavar (12cm) de a kulsom is szóval sok a gond ezek miatt nem is igazán próbálkozom az önbecsülésem meg valahol a béka feneke alatt van .

#Párkapcsolat parkeresés barátnő nők hetero kapcsolat #Autó jogosítvány
2023. júl. 23. 17:15
 1/5 anonim válasza:

Ismerősöm epilepsziás és taxizik. 🤷‍♂️


Nekem is 12cm és az életben soha nem zavart még. 🤷‍♂️

2023. júl. 23. 17:18
 2/5 anonim válasza:

Kb 10+cm faszod van a haveromhoz képest es meg is felesége van. Es kitudja meg mennsi mindenben jobb vagy mert nagyon csunya es kover ember.

Amkket felsoroltal kb mind kifogas, nem modell csajokra kene hokizni mert sajat szinteden is leteznek nők.... Es ok is elkeseredettek nyilvan nem annyira mint te, de az mas kérdés. Talalhatsz ha probalkozol, es lehet te 190cm vastag farku gazdagabb jo kocsiju csavon is mint pl en ha nem keresel nem próbálkozó nem lesz semmi. A panaszkodas es onsajnaltatas sose segit....

2023. júl. 23. 17:36
 3/5 anonim válasza:
Ismerkedj biztosan megtalálod a partnered csak keresni kell.
2023. júl. 23. 18:01
 4/5 anonim válasza:

29 évesen eléggé nevetséges - tob a no mint a ferfi a vilagon, sajns lehet aldozat vagy brazzer


epilepsziám miatt - es? Csomo major depresszios, parkinsonos, Multiplex Sclerozisos meg epilepszias dug nap mint nap ez nem kifogas, majd he rohamod lesz ott lesz a csaj becsonyma az injekios rivotrilt es majd 2 ora mulva szex. En is mentalis beteg vagyok, es osszeszamoltam kb. 8 alkalommal lehett volna csajszim, csak nem leptem


nem lehet autóm - vagy a csaj vezet akkor vagy rendeltek mindig meg lehet oldani


elengedhetetlen egy autó az életben - ugyanez a valaszom


meretem is zavar (12cm) - kozepso ujjadat odarako mar 22 cm is. nem viccelek, a vagina ki tud tagulni rendesen hogy az oklod egy resze beferjen


sok a gond - szerinem tul keves


béka feneke - azal is lehet probalkozni.

2023. júl. 24. 11:04
 5/5 anonim válasza:

Itt inkább az ön önbizalom hiánya a gond szerintem.

12 cm nem vészesen kicsi. Előnytelen külsejű pasiknak is van nője.

2023. júl. 24. 18:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!