Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerintetek én nem vagyok...

Szerintetek én nem vagyok normális, vagy a nő, akivel ismerkedem? Lent a sztori.

Figyelt kérdés
Megismerkedtünk egy nővel egy FB-s csoportban, én 29, ő 28, egymástól 80 km-re lakunk, de van egy köztes város, ahol találkoztunk többször is, és egy rendezvényen is voltunk. Élőben tök jó volt minden, beszélgettünk, csókolóztunk, jól elvoltunk. Aztán eljött hozzám is, egyszer itt aludt, történt ez-az, aminek kellett, nem volt semmi gond. Mondta, hogy lesz szombaton egy koncert a fővárosban, amire megy a barátaival, és ott is fog aludni (teszem hozzá, egy férfinél, de elvileg többen vannak, és nők is voltak ott). Na mindegy, ezen nem is problémáztam, mert már meg volt beszélve, megvolt a jegye, stb., bár nem örültem, hogy egy olyan baráti társasággal megy, ahova ő csak becsatlakozott, és igazából ő is alig ismeri őket, de már egyből ottalszik egy szinte idegen helyen egy férfi lakásában. Aztán végül is nem csináltam ebből nagy ügyet, csak számomra ez furcsa, és tőlem távol áll. Meg az is, hogy mesélte, hogy mivel 8 évig házasságban volt, nem tudta úgy kiélni magát, úgyhogy ezért ő most jár el bulizni, meg akkor iszik is, de van hogy úgy, hogy az esti emlékei csak 1-2 nappal később térnek vissza. Ez számomra nonszensz. Mindez úgy, hogy ő egy kétgyermekes anya. Aztán végül is ma csak messengeren beszéltünk, hogy mi a helyzet, mikor megy haza, ilyenek. Azt írta késő délutánig Bp-n marad, aztán hazavonatozik, mert ott a kocsija, de utána még megy XY helyre, ami tőle 60 km-re van, és autópálya nincs arra, szóval nem rövid időben ez a táv, mert sok településen át kell menni. Na mindegy is, szóval annyit kérdeztem tőle, hogy nem lenne érdemes inkább korábban hazajönnöd, hogy még el tudj menni kapkodás nélkül? Meg akkor világosban hazaérnél, nem kéne tartani a vadaktól, stb. Hogy miért nem jobb, ha korábban hazajössz. Erre annyit írt ilyen flegmán, hogy "mert nekem így jó". Mondom jó, nem akarom firtatni, csak nem értem benne a logikát. Aztán szó szót követett, és azt írta, hogy szerinte nem normális, amit én csinálok, hogy így számonkérem, meg mittudomén, holott nem is annak szántam, csak jóindulatból kérdeztem, és valóban aggódtam is érte. Aztán írta, hogy nem tud beszélni, mert nem érzi jól magát. Kérdeztem, mi a baj, de nem írt semmit. Rácsörögtem messengeren, és kiírta a messenger, hogy ő most éppen egy másik hívásban van. Szóval nem azért nem tud beszélni, mert nincs jól, hanem mert éppen mással cseveg. Szóval kamuzott is itt. Megkérdeztem még egyszer, hogy mégis mi a baj, miért nem akar beszélni. Erre annyit írt, hogy itt most ezt fejezzük be, mert én nem vagyok normális, és letiltott. Hát szerintem meg az nem normális, hogy egy két gyermekes anya ilyeneket csinál, hogy szinte idegeneknél alszik, leissza magát, nem gondolva a gyerekeire, hogy ha vele történik valami, akkor mi lesz velük. Mert amúgy meg mesélte, hogy az apjuk egy agresszív, hazudós, nárcisztikus személy, és hogy rá is alig akarja bírni. Aztán most meg kiderül, hogy ez is kamus, mert mással beszél, és nem azért nem tud beszélni, mert hogy nem érzi jól magát. Elég abszurd sztori, de igazából nem is ez a bajom, hanem hogy miért nem lehet ezt megbeszélni úgy, mint két felnőtt tanult ember, nem pedig letiltani bármiféle magyarázat nélkül. Szerintetek?
2023. júl. 23. 23:03
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
Nárcisztikus, birtoklasmanias vagy. Lehetett volna belőle valami, de ezt te szurtad el. Pláne úgy, hogy együtt sem vagytok.. Én is ezt javasoltam volna a lánynak, amit meglepett.
2023. júl. 23. 23:33
 2/31 A kérdező kommentje:
Nárcisztikus vagyok azért, mert logikusan gondolkodom, és feltettem neki egy kérdést? Tudom, hogy manapság már mindenkire ráaggatják indokolatlanul ezt a jelzőt, ez valamiért divat lett, de ez szerintem már túlzás:D tehát ha jól értem 1-es, akkor szerinted az normális, hogy egy kétgyermekes anyuka leissza magát annyira, hogy 2 napig nincsenek emlékei az estéről, de az már nem normális, hogy én próbálok logikus gondolattal, normális hangnemben feltenni egy kérdést. Amiért persze én vagyok a hibás, mert nem akar magyarázkodni.. értem, mesélj még:D
2023. júl. 23. 23:41
 3/31 anonim válasza:
Ez a nő semmit nem akart tőled. Csak most éli ki magát, ahogy mondtad is😆😆számomra az ilyen az egyik legnagyobb redflag ha komoly kapcsolatot akarok és nem csak egy éjszakás kalandot. Még akkor megérteném a hölgyet ha jó barátokkal ment volna el, de te magad mondod hogy olyanokkal ment akiket alig ismer. Olyan mint egy tini...ami persze egyrészről érthető, másrészről szánalmas ennyi idősen. Persze nem azt mondom hogy ilyenkor nem lehet bulizni, mert lehet, meg kell is, de nem így😆
2023. júl. 23. 23:51
 4/31 anonim válasza:

Inkább örülj neki, hogy ebből nem lett semmi, ha így volt amit írsz, akkor a nő full fogyesz.

Valszeg volt ott abban a társaságban is más az alváson kívül, a beszélgetésetekben is egyből előjött a "vére", mikor nem tudott jót kamuzni.

És őszintén szólva még hülye is, hogy csak ilyen összefüggéstelenül tud kamuzni :D

Te mindenhogy jól jártál :D

2023. júl. 23. 23:56
 5/31 anonim válasza:
Örülj neki hogy nem húzta az agyad ennél tovább. Csak játszótárs voltál.
2023. júl. 24. 00:01
 6/31 anonim válasza:
Első, ezt te se gondolhatod komolyan. Legalábbis remélem. Ha úgy volt minden ahogy a csávó leírta, akkor miért lenne nárcisztikus? Miért ő szúrta el? Ha ugyanezt javasoltad volna a csajnak hogy tiltsa le mindenféle indok nélkül, akkor te is ugyanolyan gyökér vagy.
2023. júl. 24. 00:02
 7/31 A kérdező kommentje:
Pedig amúgy máshogy indult, mert élőben tényleg teljesen jól elvoltunk. Ráadásul már előttem megbeszélt valakivel egy találkozót, de lemondta miattam, mert velem jobban elvolt az írásos beszélgetés közben, meg azt mondta jobban be is jöttem neki. Na mindegy is. Bár még én sem döntöttem el, hogy olyanok után, amiket mondott, tervezzek-e vele egyáltalán hosszabb távra, de amikor együtt voltunk, akkor tényleg egész jó volt minden. Igazából nem is maga a nő miatt csesződtem fel, mert úgy érzelem nagyon még nem alakult ki, hanem amiatt, mert magyarázat nélkül maradtam, és úgy tiltott le, hogy semmit nem tudok.
2023. júl. 24. 00:08
 8/31 anonim válasza:

Nőként elmagyazárom neked érthetően. Ő lazázni tervezett veled. (Egyelőre még biztosan, később lehet elkötelezte volna magát melletted) Te elkezdted "adagolni" neki azokat a dolgokat, amik ismerősek voltak neki már a korábbi kapcsolataiból. Úgy vette, hogy: "jön valaki aki ellenőrizget, megmondja hogy jó nekem stb... miközben ez még totál friss. Megijedt, beindult a fejében a vészcsengő, hogy esetleg lefogod uralni. Megfosztod a szabadságától. Nem tud majd menni bulizni, mert felelősséget kell majd vállalnia egy párkapcsolatban...

Nem ismerem a nő múltját, de írod hogy elvált. Ezért gondolom ezt.

Nem gondolom azt, hogy Te lennél a hibás. Normális reakcióid voltak, csak ennek a nőnek jelen élethelyzetében nem erre van szüksége. Könnyedségre vágyott. Te komolyabb vagy nála.

2023. júl. 24. 00:15
 9/31 A kérdező kommentje:
Azért nem gondolom, hogy lazázni akart volna, mert már az elején kérdezte, hogy nekem nem gond-e a 80 km. távolság, nem gond-e, hogy gyerekei vannak, illetve hogy vállalom-e így is, ha komolyabbra fordulna a dolog. Szóval először meg ő kezdte komolyabban az ismerkedést, ezért nem értem az egészet.
2023. júl. 24. 00:22
 10/31 A kérdező kommentje:
De ahogy a 4-es írta, én mindenhogyan jól jártam, mert legalább az elején kiderült, hogy milyen, meg még egy strigulának is be tudtam húzni a többi mellé :D Ettől függetlenül idegesít, hogy lezáratlanul maradt a dolog, és indoklás nélkül lettem letiltva.
2023. júl. 24. 00:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!