Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Milyen képekkel lehet sikeres...

Milyen képekkel lehet sikeres egy srác Tinderen a relatíve normális lányoknál?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 12. 12:39
1 2
 1/20 anonim válasza:
Relatíve normális lányok nem tindereznek
2023. ápr. 12. 12:51
 2/20 anonim válasza:
Saját!
2023. ápr. 12. 12:56
 3/20 anonim válasza:
Hát ne regisztralj tinderre ez a legelső.
2023. ápr. 12. 12:57
 4/20 anonim válasza:

Kerüld:

- kocsival pózoló kép

- bemutatós kép

- félmeztelen külső

- trófeahallal való pózolás

- konditerembe készült kép

2023. ápr. 12. 13:00
 5/20 anonim válasza:
Amin önmagad vagy. A legtöbb Tinder profillal az a baj, hogy csak arra mennek, hogy ilyen csábosan nézzenek ki, de nem azok a legtöbben, mert erőlködnek.
2023. ápr. 12. 13:15
 6/20 anonim válasza:

Relatíve normális lánynak gondolom magam és teljes mértékben egyetértek a #4-es válaszolóval. :D


+1-2 képnél többet tegyél ki, plusz még annyi, hogy ha írsz bio-ba az ne legyen túl sok vagy túl erőltetett.

2023. ápr. 12. 13:23
 7/20 A kérdező kommentje:
Egy jó bioval mennyire lehet húzni a profilon amúgy? 100%-ból hány % a bio?
2023. ápr. 12. 13:27
 8/20 anonim válasza:

Hát személy szerint nálam a bio akkor szokott jobban dönteni amikor az adott srác nem az esetem kinézetre, de azért mégis megfogott, szóval valamennyire tetszik, akkor megnézem a bio-ját és ha nincs bio akkor általában balra húzom.


Ha van bio, ami normális, nem is túlzás, nem is menőzés, nem is leszólós, akkor jobbra húzom.


Illetve lehet ez ellentétje is, szóval ha teljes esetem a srác, de valami irtó nagy hülyeség van a biojában balra húzom.

2023. ápr. 12. 13:34
 9/20 anonim válasza:
Jobban jársz, ha a függönyt húzod el, azt lefekszel aludni.
2023. ápr. 12. 14:00
 10/20 anonim válasza:

Nekem nem is volt, nem is lesz Tinderem, amiket ismerősöktől hallottam szerintem abszolút szánalmas.

Sokan úgy ismerkednek ott, hogy van barátjuk és egy jobb kapcsolat reményében keresgélnek... aki komoly kapcsolatot keres Tinderen, jó esetben 10-ből 1 ember.

Volt egy osztálytársam, aki mindig az a menő, gazdag gyerek volt, egyszer meghívott házibulira 5 másik osztálytárssal együtt és ott mesélte, hogy Tinderen keresztül 3 csajjal jár egyszerre... és képeket is mutatott róluk a házukban. Nekem ez annyira megragadt hogy eszembe nem jut azóta sem hogy Tinderen keressek komoly kapcsolatot, azokat sem értem akinek van párja és úgy Tinderezik.


Másrészt ha van egy lány akire ráírsz nem is lehet elvárni tőle, hogy akár 4 óránként visszaírjon, elvégre kitudja hány sráccal ír párhuzamosan.

Nyilván nehéz elköteleződni, vagy komoly kapcsolatot találni manapság, de annak ellenére hogy az ismerőseim közül csak pár emberről tudok aki tinderről ismerkedett, mára egyiküknek sincs meg az a kapcsolata.


Szerintem még mindig élőben a legjobb ismerkedni, vagy olyan oldalon ahol nincs rákényszerítve az ember, hogy képek alapján vonjon le első benyomást.

2023. ápr. 12. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!