Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A barátaim vakrandin össze...

A barátaim vakrandin össze akartak hozni egy kövér rémséggel. Vegyem célzásnak vagy rossz barátok?

Figyelt kérdés

Hetek óta meséltek nekem egy nőről, hogy milyen szép, kedves, jó fej és biztos nagyon be fog jönni, menjek el duplarandira. Direkt nem mutattak képet de nem is aggódtam, mivel ismernek, tudják hogy eddig milyen színvonalú nőkkel ismerkedtem. Mikor megláttam szó szerint megdöbbentem, szerintem látszott is. Egy kövér, nagyorrú, teljesen átlagos arcú nő volt, kicsit sem az esetem és kategóriákkal alattam van. Mit akartak ezzel elérni? Szerintük ez a szintem most? Meg akartak szivatni? Annyira sokkolt hogy azóta nem beszéltem velük, ez két napja volt. Mit tegyek?


31 F



2023. júl. 29. 20:05
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
Miert gondolod,hogy te kategoriakkal jobb vagy? Lehet csak te gondolod ezt.
2023. júl. 29. 23:39
 12/26 anonim válasza:
De ciki vagy öcsém.
2023. júl. 29. 23:53
 13/26 anonim válasza:
Miért baj az, ha a kérdezőnek van önbizalma? A nőknek is van, legyen bármilyen kövér, csúnya, vagy nagyorrú is. ( Bár vannak kivételek) De nőknél tényleg azoknak van főleg, akiknek kicsit szerényebbnek kellene lenniük.
2023. júl. 30. 15:23
 14/26 anonim válasza:

Szerintem a barátok megtalálták azt az egyetlen nőt, akit le tudtak fizetni azért, hogy hajlandó legyen megjelenni a randin.

Minden más nő azt mondta, hogy "ezzel a majommal randizni? 100 millióért sem!!!"

Szóval ez a nő volt az egyetlen, akit le tudtak fiztni, hogy hajlandó legyen egyáltalán megjelenni a randin.

A kérdező meg hálátlan, mert végre a sokévi maszti és gumibaba után lett volna egy élő nő, erre inkább marad a guminőknél meg a masztinál.

2023. júl. 30. 19:58
 15/26 anonim válasza:

Ne bántsátok a kérdezőt. Látatlanban sértegetitek.

Itt a fő baj a beavatkozó baráti magatartás. Majd randizik, ha akar és van kivel. A dagadt nő úgyszintén.

2023. júl. 30. 21:12
 16/26 Mr.lucky válasza:

Nem értem a válaszolókat. Amit a kérdező írt, abból nem lehet leszürni hogy, hogy kezelte a szituációt.

Velem is sokszor előfordult hogy, Badoon megismertem valakit de élőben már nem tetszett. Ugyanúgy kedves voltam vele, meg hívtam kávézni vagy kajálni, beszélgettünk pár órát, utána mindenki ment a dolgára.

Lehet azt mondani hogy, le kell adni az igényekből, de szerintem nem érdemes..

Nekem volt egyszer hogy, beszéltem egy lánnyal Badoon aki annyira nem tetszett, de gondoltam nem csak a külső számít, találkozzunk és akkor minden kiderűl, hátha pozitívan csalódok. Találkozzunk élőben sem tetszett de, viszont jófej volt szóval lett folytatása.

Gondoltam ha belül minden rendben van akkor nem érdekel a külseje.

Jártunk egy ideig, de ahogy jobban megismertem, egyre több szerintem reális igényemből le kellet adnom (közös érdeklődési kör, életcélok, empátia, őszinteség, tisztelet).

A lényeg hogy, ahogyan egyre lejjebb és lejjebb adod úgy, pozíciónálod egyre lejjebb magad.

Tulajdonképpen senki sem jár jól, te

elveszíted az önértékelésed nagyrészét, és neki sem eshet jól hogy, lényegében csak ráfanyalodsz.

2023. aug. 2. 19:49
 17/26 anonim válasza:

Csak akkor kell valamennyire lejjebb adnunk az igényeinkből, ha azok irreálisan magasak. Vannak emberek, akik álomvilágban élnek. A partnernek szépnek, jónak, okosnak, gazdagnak, jó szeretőnek, stb. kell lennie, gyakorlatilag egy tökéletes valakinek. Aki ilyen, annak senki se jó.

Nagyon alacsonyra se szabad tenni az igényszintet, mert akkor lesz partner, de milyen? Boldogság, elégedettség nem nagyon lesz ott.

Az élet amúgy is a kompromisszumokról szól. Nélküle nincs élet. Mindenkinek magának kell tudni, mennyit vállal. Ha túl nagyot kötött, a lelke úgyis jelezni fogja, mert boldogtalan lesz. Olyan esetben nem árt váltani, még idősebb korban is.

2023. aug. 2. 20:11
 18/26 Mr.lucky válasza:

17. Nézőpont kérdése, mi számít

irreálisnak..

A gyk tapasztalatok alapján, már egy teljesen átlagos külsejű partner is annak számít..

2023. aug. 3. 08:57
 19/26 anonim válasza:
Érdekes ha egy férfi kimeri jelenteni hogy ő neki milyenek az igényei (milyen nőkkel volt) és mutatnak neki az igényeinél sokkal lejjebb kinéző nőt és negatívan beszél erről akkor ő már egoista, ciki, beképzelt és egoista. Ha ez a kérdés fordított esetben lett volna kiírva hogy egy nőnek a barátnői vakrandi alkalmával bemutatnak egy kancsal és alacsony pasit akkor nem szidnátok a kérdező hölgyeményt hanem sajnálnátok hogy a barátnőinek csak egy ilyen gollamra tellett bemutatásra. Ugye milyen érdekes! A nők válogathatnak a pasik meg érjék be azzal akit például vakrandin neki bemutatnak a haverjai. Szánalmas feminista világot élünk ahol a pasikat lenézik, kigúnyolják és ahol már lassan női felsőbbrendűség lesz!
2023. aug. 7. 15:01
 20/26 anonim válasza:
Mondjuk az igaz hogy a kérdező a hölgyeményről szebb szavakkal is nyilatkozhatott volna de megsúgom a nők sem beszélnek szebben a csúnyább kinézetű pasikról, sőt a kérdező itt szerintem hozzájuk képest még visszafogott volt!
2023. aug. 7. 15:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!