Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol tudnék találni egy szemüve...

Hol tudnék találni egy szemüveges, kancsal lányt?

Figyelt kérdés
Én is szemüveges és picit kancsal vagyok de ha rajtam van a szemüveg nem látszik ezért nem is szeretem levetni még szex közben sem. Ezért szeretnék végre egy kancsal lányt aki érti a problémákat ami ezzel jár és elfogadna olyannak amilyen vagyok.

2023. júl. 31. 12:30
1 2
 1/12 anonim válasza:
Nekem is írhattok kancsi lányok! 24F
2023. júl. 31. 12:56
 2/12 anonim válasza:
Miért nem rakatod rendbe? Ez ma már nem nagy szám..
2023. júl. 31. 13:03
 3/12 A kérdező kommentje:
Rendbe van rakva, azért vagyok csak picit kancsal. Műtét előtt bent volt a sarokban. :D
2023. júl. 31. 13:08
 4/12 anonim válasza:
Akkor elárulok 1 titkot senkinek sincs tökéletes szimmetriában...
2023. júl. 31. 13:13
 5/12 anonim válasza:

#4

Ezt honnan veszed? Azt tudom, hogy a mérete, formája nem 100%

Szimmetrikus mindenkinél, állítólag. De legtöbbeknél legalább nem feltűnő.

2023. júl. 31. 17:08
 6/12 anonim válasza:

Amúgy nekem is műtve volt. A kancsalság így rengeteget javult, de eléggé látható így is az asszimetria és ha kifárad a szemem, akkor feltűnöbb hogy kicsit bekancsul, mivel eléggé eltérő dioptria. Nekem a szemüveg pont előhozza sajnos, de azt úgysem hordom mindig.

Nem tudom, ez nálad miért opció párkeresésnél. Én emiatt sosem voltam az ellenkező nemnél hátrányban. Bár nem is dob az önbizalmamom...

Amúgy a szemtorna sokat segít, csak kitartás kérdése, ami nekem nincs, de ha pár napig csinálom, máris látszik, hogy jobb az összang a szemmozgásomban. Frissebb, tisztább a tekintet is.

2023. júl. 31. 17:15
 7/12 A kérdező kommentje:
6! Nekem is ez a bajom hogyha fáradt vagyok akkor jobban látszik de én ezt belülről nem látom csak azt hogy a kollégák meglepődnek vagy csodálkoznak ha össze nézzünk, és ez krv szr érzés pláne ha nő az illető. Szemtornáról még nem hallottam, valami linket tudsz hozzá adni?
2023. júl. 31. 17:32
 8/12 anonim válasza:
1 olyan nekem is kéne, szét tépném :)
2023. júl. 31. 17:44
 9/12 anonim válasza:

A szemtorna Dr Bates Tökéletes látás szemüveg nélkül című könyvében részletesen le van írva, sok egyéb jó tanáccsal együtt. Ez egy elég kicsi könyv.

Szerintem még beszerezhető, de lehet le is tudnád tölteni. Láttam, Harry Benjamin néven is fut szemtornás könyv, lehet jó az is. Én a Bates félét ismerem.

Volt amúgy egy ismerősünk, fiatal nő, szódás üveg szemüveggel. Ő nagyon komolyan elkezdte ezt csinálni nem tudom de kb egy évig napi szinten csinált mindent, amit írt a köbyv és tényleg letette a szemüveget! Pedig azelőtt az orráig sem látott kb nélküle. Neki bevált, biztos van, akinek nem. Egy próbát megérhet.

2023. júl. 31. 18:20
 10/12 anonim válasza:

Nekem lányként ez sose volt gond ismerkedésnél. Mondjuk sosem az alacsony IQ harcosok vonzottak. :D

Általános iskolában sajnos többször beszóltak ezért , illetve szóvá tették. Nagyon kellemetlen volt, de szerencsére ezekkel az ütődöttekkel sem kell már soha sem találkoznom.

Szerintem bátran ismerkedj, ez nem taszító ok.:)

2023. aug. 6. 08:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!