Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan lehetne vékony szemüveg...

Hogyan lehetne vékony szemüveges srácként barátnőm gyermek fejjel?

Figyelt kérdés
Nem elég hogy vékony vagyok és szemüveges még gyermek fejem is van. Pedig majdnem 30 vagyok. Mi legyen? Szerintem sose lesz barátnőm ez elszomorító.

2020. júl. 27. 13:13
 1/10 anonim válasza:

Viseld egészséggel.

Hogyne lehetne barátnőd?!

Az idő mindent megold.

Tarts ki.

Megvan ő, valahol, csak még nem találkoztatok.

2020. júl. 27. 13:14
 2/10 anonim válasza:
Ha zavar, hogy túl vékony vagy, azon lehet segíteni: vagy elkezdesz többet zabálni, hogy hízzál, vagy járj el edzőterembe, és gyúrd ki magad. A szemüveg alapból nem kéne, hogy probléma legyen. Nemtudom, milyen a szemüveged, de javaslom, hogy ne kerek lencséjű/kerek keret legyen, hanem hosszúkás, az előnyösebb. Vagy a másik lehetőség, hogy kontaklencsét választasz, azt is lehet szemüveg helyett. A gyerekfej...hát esetleg nem borotválkozz le teljesen, hanem egy kis borostát hagyhatsz, az férfiasabb.
2020. júl. 27. 13:27
 3/10 A kérdező kommentje:
Értem köszi, arra már én is gondoltam hogy kondiba kellene menni de szerintem kigyúrt sosem lennék még fehérje porral se. De azért biztos fejlődnék is jobb lenne. Az a gond már elment az életem legjobb része.
2020. júl. 27. 13:55
 4/10 anonim válasza:

"Az a gond már elment az életem legjobb része."


Melyik? A gyerekkorod? Tudod, sokan azt tartják életük legjobb részének, mások meg nem. 30 vagy, nem egy vén tata.


A gond ott kezdődhet, hogy megbántál-e bármit is, amit eddig tettél? Ha igen, akkor ott kell keresni az állítólagos "hiba" gyökerét. Ha nagyon zavar, hogy nem ott tartasz ahol szerinted(!) lenned kellene, akkor változtass magadon! Változz, hiszen benned van a késztetés, hogy más ember legyél (különben nem irkálnál ilyeneket)!


Amúgy meg: aki fiatalon börtönbe kerül és 30-as éveiben szabadul? Azzal mi van? Az is simán mondhatja, hogy elment az élete legjobb része.

2020. júl. 27. 14:17
 5/10 anonim válasza:
Tévedsz. Épp, hogy az ember a 30-as 40-es éveiben a legszebb, legvonzóbb :)
2020. júl. 27. 14:37
 6/10 anonim válasza:
Tettél valaha bármit is azért, hogy legyen? Vagy csak néztél ki a fejedből és sajnáltad magad?
2020. júl. 27. 18:21
 7/10 anonim válasza:
mutizol magadról képet?
2020. júl. 28. 03:17
 8/10 anonim válasza:
Én is erre gondoltam, ha látnánk képet, talán könnyebben tudnánk segíteni.
2020. júl. 28. 10:58
 9/10 anonim válasza:
Barátnőd biztosan lesz, ha te is akarod. Viszont óvakodj a fekete öltönyös emberektől, akik párban járnak. Pláne ha beszélő kutya is van velük.
2020. júl. 28. 13:43
 10/10 anonim válasza:
Fogadd el úgy magad ahogy vagy! Van akinek ilyen típusúak jönnek be.
2020. júl. 29. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!