Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol találhatnék olyan nőt,...

Hol találhatnék olyan nőt, akivel rendszeresen mehetnék fotózni, túrázni a környéken?

Figyelt kérdés

A párommal való szakítás által keletkezett űrt szeretném megszüntetni, hogy könnyebben fel tudjam dolgozni az elvesztését.


A túrázós-ismerkedős facebook csoportok mind ötvenes-hatvanas korosztállyal vannak tele és csoportos eseményeket szerveznek, így ezekkel nem tudok mit kezdeni.


28 éves vagyok,

helyszín: Gödöllő és vonzáskörzete.



2023. aug. 7. 14:53
1 2
 1/12 anonim válasza:
Ez nem hiszem, hogy vonzó egy nő számára. Kezdj ismerkedni akkor, amikor már túl vagy rajta. Valószínűleg lesz olyan, hogy úgy érzed, már túl vagy, aztán mégsem. Nekem legalábbis így volt, hullámok, és egyre több a fent és kevesebb a lent.
2023. aug. 8. 06:47
 2/12 anonim válasza:
Hát nem lenne sok kedvem egy olyan pasival ismerkedni, aki az exét nem felejtette el, de már keresi az újat.
2023. aug. 8. 11:59
 3/12 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem tervezem őt elfelejteni.

Nem tudnék mást szeretni - legalábbis ebben a pillanatban ez elképzelhetetlen.


Nem érdekel, hogy mennyire vagyok vonzó így, csak ne egyedül kelljen kimennem állandóan.

Miért baj, hogy nem egy férfival akarok lelkizni, hanem a másik nemmel, aki erre sokkal alkalmasabb?

2023. aug. 8. 12:20
 4/12 anonim válasza:

Mert senki nem fog ingyen lelki szemetest játszani egy vadidegennel.

Nincs anyukád vagy lány ismerősöd akivel ezt meg tudnád csinálni?


Nekem nőként tök megalázó hogy van egy pasi, aki szimpatikus. Időt szánok rá, készülök a találkára majd semmi mást nem csinál csak az exe után rí. Mindezt totál ismeretlenül, előzményeket nem ismerve és elcseszve az egész napomat. Majd hazajőve nem azt gondolnám, hogy "auh, csóri, jól megszívta" hanem inkább lenne bennem düh, harag és csalódás, hogy "A 🌴 szert ismerkedik, ha nem is akar új pàrt magának."

Mert ez a kérdés nem a barátkozás kategóriába van, hanem az ismerkedésbe.


Érted már mi ezzel a baj?

A kapcsolódási igény normális, de nem ebben a formában. Barátok és azok barátai, család, én idő és önismeret. Ezzel haladsz is valamerre. De azt várni, hogy egy idegen bele menjen ebbe az ajánlatba röhej.

2023. aug. 8. 12:36
 5/12 A kérdező kommentje:

"majd semmi mást nem csinál csak az exe után rí"


Ez csak a Te prekoncepciód, amit most jól esik rám ismeretlenül kiprojektálni.



"Mindezt totál ismeretlenül, előzményeket nem ismerve és elcseszve az egész napomat"


Szintén prekoncepció. Jól érezni akarom magam a másik emberrel, nem elrontani a napját Viszont az a düh és agresszió, amit a stílusoddal képviselsz, már nem tetszik. Nagyon ellenszenves és önző. Így nem is kell aggódnod, hogy elrontanám a napodat, elrontod te saját magadnak a mérgelődéssel.

2023. aug. 8. 12:55
 6/12 anonim válasza:

Többen már leírták, és most én is, hogy nem kérnénk ilyen energiavámpírokból.

Ha annyira nem akarsz egyedül lenni, menni, akkor jó lenne neked a csoportos túra is, és nem igaz, hogy csak idősek vannak!

2023. aug. 8. 13:23
 7/12 A kérdező kommentje:

"többen már leírták" - igen, az az egy ember, ha csak nem skizofrén.

Energiavámpír... nagyszerű 🙄



Ahhoz keresek társat, amit leírtam: Fotózni, sétálni, túrázni a környéken, olyan nő személyében, akinek ez szintén jó lenne. Azt hogy később mi alakul ki belőle, nem tudom megmondani.

Nem az volt a kérdésem, hogy "kinek nem felel meg amit keresek", nem annak kell jelentkeznie, akinek ez így nem jó.

Szóval végül is miért irkáltok ide, ha titeket nem érint a dolog (?) költői kérdés

2023. aug. 8. 14:12
 8/12 A kérdező kommentje:
Baromi idegesítő, hogy ezen az oldalon már nem lehet úgy kérdést feltenni, hogy ne legyen utána szétkritizálva, agyonsértegetve, vagy széttrollkodva a kérdező lényegében bármiért és akármiért.
2023. aug. 8. 14:21
 9/12 anonim válasza:
#8 széttrollkodod te saját magad egyedül is. Nem kellünk mi ahhoz 😂
2023. aug. 8. 14:26
 10/12 anonim válasza:
9. Így van. Az is sokat elárul, hogy ki hogyan reagál az építő észrevételekre.
2023. aug. 8. 14:29
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!