Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Beválnak valaha tinderen ezek...

Beválnak valaha tinderen ezek a proli disznó felszedős szövegek?

Figyelt kérdés
Rengeteg ilyen osszeallitast latni tiktokon de randipartnereim is beszamoltak mar rola, hogy temerdek mennyisegu pasi olyan szovegekkel koszon be a nonel hogy “hu de megmasznalak” meg “majdnem tokeletes vagy es tudom mi hianyzik beloled, en” meg egyebek. Miert probalkozik ilyen tahosaggal barki is? Bevalt ez valaha barmilyen nonel?

2023. aug. 30. 01:16
 1/8 anonim válasza:
Az ilyen tiktokos összeállítások pont hogy azért vannak, mert a nő gáznak gondolja ezeket a szövegeket. De gondolom megpróbálkozhatsz vele, max nem jön össze.
2023. aug. 30. 01:43
 2/8 anonim válasza:
Én találkoztam olyan bottal tinderen, akinek mocskosabb volt a szája,mint nekem. Amikor visszaírtam neki, hogy ez a szöveg énnálam nem jön be, akkor meg vlaszra sem méltatott.
2023. aug. 30. 06:19
 3/8 anonim válasza:
Nálam biztos nem 🤭
2023. aug. 30. 16:58
 4/8 anonim válasza:
Persze.
2023. aug. 31. 08:55
 5/8 anonim válasza:
Sok múlik azon, hogy ki próbálkozik ilyen stílusban. Ha a fogatlan 60 éves Jóusi bácsi, akkor alap, hogy mindenki offol. Ha a 20 éves NB1-es focista, akkor a nők myelnek egyet és belemennek a kalandba.
2023. aug. 31. 16:23
 6/8 anonim válasza:
#5 A focistáktól a fiúk nedvesednek be...
2023. aug. 31. 16:46
 7/8 anonim válasza:
Ha jokepu vagy akar kuva gazdag vagy azt irszamit akarsz
2023. aug. 31. 19:07
 8/8 skorpióBB válasza:
persze. mondjuk érteni is kéne, hogy sokszor trollkodás, unalom, bosszú, minden mindegy, stb. alapon megy.
2023. szept. 3. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!