Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Budapesti vagy vonzáskörzetébe...

Budapesti vagy vonzáskörzetében ismerkedésre nyitott lányokkal, fiatal hölgyekkel beszélgetnék!(?)

Figyelt kérdés

Rólam, igazán röviden:

24 éves fiatal férfi

Külsőleg:

Barna szem, haj, világos bőr.

173 cm "magas" (tudom nem sok, de hát, ennyivel kell gazdálkodnom.:) )

Súly 75 kg. (Ez még változás alatt).

Természetesen, kepcserében is benne leszek, ha úgy alakul a dolog.


Az pedig, hogy milyen vagyok, nagyon változó. Igazából elég nehéz megfogalmaznom úgy, hogy igazán jól leírjam magam.

Introvertált személynek mondanám magam, de jó társaságban könnyen kerülök a középpontba is. Nagyon szeretek beszélgetni. Bár, főleg elő szóban. Noha, ha kell, írásban is képes vagyok regényhosszúságban fogalmazni.


Dolgok, amiket szeretek csinálni: Hosszú séták, nagy beszélgetések, új helyek felfedezése, legyenek azok éttermek, kiállítások, vagy valamilyen múzeum, akkor bármikor vevő vagyok színházra is akár, vagy mozira. Nagyon szeretek filmeket, sorozatokat is nézni, illetve anime rajongó is vagyok. Meg több videójáték is van amivel szeretem az időmet tölteni.


Egyébként, arról, hogy mit is keresek. Hát, főleg komoly, normális, hosszútávú kapcsolat a célom, de ha valakivel csak barátság alakul ki, annak is örülök.:)

(Alkalmi, vagy barátság extrákkal dolgok nem játszanak.)


Itt kommentben vagy privátban is írhat akinek esetleg felkeltettem az érdeklődését! S köszönöm mindenkinek aki elolvasta! :)



2023. szept. 8. 20:40
 1/6 anonim válasza:
hol laksz?
2023. szept. 8. 22:17
 2/6 A kérdező kommentje:
Budapesttől kb 35 kilométerre, de oda járok fel rendszeresen.
2023. szept. 8. 22:44
 3/6 anonim válasza:
Én Tatabányai vagyok, 33 éves.
2023. szept. 10. 19:53
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 S mit szeretnél? Mármint, nagyjából korombeliekkel beszélgetnék, ismerkednék szívesen, de ha beszélgetni lenne kedved, akkoe nyugodtan írhatsz.
2023. szept. 10. 23:34
 5/6 anonim válasza:
4es: Gondoltam hátha érdekel ismerkedés.
2023. szept. 11. 13:05
 6/6 anonim válasza:
23 éves vagyok, ha gondolod, irjal
2023. szept. 23. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!