Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem sikerül 30 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem sikerül 30 éves koromra elveszteni a szüzességemet? Nem vagyok bunkó, se kövér, normális munkám van. Nem vagyok félős sem kifejezetten de alkalmam se nagyon van ismerkedni. Van ezzel még így valaki? 30f

Figyelt kérdés
2021. okt. 31. 14:59
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Amikor leállsz kommunikálni egy nővel, az már egy alkalomnak számít, hogy esetleg megismerd. Szóval ne fogd arra.
2021. okt. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Varázsolni tudsz már?
2021. okt. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem vagy nagyon negatív, nincs baj az arcoddal esetleg? Nem tudom, hogy ez így van-e, csak kérdezem.
2021. okt. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ez a helyzet, nálam a kezeletlen mentális betegség áll a háttérben.

A külsőm van annyira elfogadható, hogy bevonzza a másikat, a belbecs azonban nem igazodik hozzá hosszútávon, értsd, az előnyös tulajdonságaim fenntartására nincs türelmem pl. együttélés során. Gyanús, hogy az ilyenre mint én mondják, hogy energiavámpír. Legutóbbi kapcsolatom közölte velem, hogy többször húzom le, mint felemelem, és mivel még fiatalok vagyunk, neki leginkább pozitív emberekre van szüksége. Jó lány volt, ez volt a koppintás a fejre.

Fél éve csak könyvben (Feldmár András, Orvos-Tóth Noémi, Lukács Liza stb.) ismerkedek azzal aminek alá kéne vetnem magam. Legalább már a nyitottság kialakult bennem rá, eddig még az is elképzelhetetlen volt számomra. Nem azt mondom, hogy te is pszichológiai eset vagy de én ennek köszönhetően kezdem kapizsgálni a viselkedésem kiváltó okait, végső soron pedig azok rángathatnak madzagon minket és teremthetik meg azokat a körülményeket ahonnan nehéz pl. pont társ után nézni mert sokszor nem is a potenciális partner hibádzik, sokkal inkább magunkat szabotáljuk automatikusan, tudat alatt.

2021. okt. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Gondolom az a gondod, hogy nem tudod lekötni a nőket a jellemeddel. Nincs karizmád, nincs titokzatosságod, nincs férfias kiállásod.


Ahhoz, hogy betalálj egy nőnél LENYŰGÖZŐNEK kell lenned nála. Ha ezt nem tudod összehozni, akkor szűz maradsz életed végéig.

2021. okt. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Nekem ez ilyen felfoghatatlan kategória. 30 évesen szűznek lenni... Könyörgöm, annyi a lehetőség.
2021. okt. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Mi a defekted?? Ember! 11 éves korod óta áll! Az már lassan 20 éve!!! Mikor jut eszedbe az hogy már használnod kéne????
2021. nov. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%
Terápia, apuskám, nem úszod meg! Segíteni fog, előbb utóbb, valamelyik iskola szerint dolgozó szakember. Szexuálterapeuta, kognitív, EMDR terápia, valami. Kezdj bele, magadért! Valamit rosszul tanultál meg kiskorodban, ezt kell kijavítani.
2022. febr. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miujsàg kérdező? Sikerült azóta tenni valamit az ügy érdekében?
2023. máj. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Szerintem menjél el egy konzum lányhoz (örömlány) aki vállalja hogy segít elveszíteni a szüzességed, talán ebben legyen némi meg könnyebülésed hogy nem vagy már szűz. :) 34/F

2023. jún. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!