Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ha egy 40-es férfi anyagi...

Ha egy 40-es férfi anyagi okokból kifolyólag a szüleivel lakik, de minden más rendben van vele, nincs káros szenvedélye, normális gondolkosással, értékrenddel rendelkezik, egészségesen él, nincs esélye arra hogy komoly párkapcsolatot alakítson ki?

Figyelt kérdés

#Társkeresés, komoly párkapcsolat, szülőkkel élés
2023. szept. 28. 21:47
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:

Az hogy 40 évesen otthon laksz, nem vall normális gondolkodásra és cseppet sem egészséges, és nem is vonzó.


Van esélyed de minimális

2023. szept. 29. 17:50
 22/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm 21-es az őszinte válaszod. A társkereséssel kapcsolatosan ma eldöntöttem magamban hogy nem foglalkozok többet a társkereséssel, így már nincs jelentősége mennyi esélyem lenne. Ennél fogva a továbbiakban ez a kérdés is értelmét vesztette. Törölni sajnos nem tudom, de tekintsétek tárgytalannak.
2023. szept. 29. 20:04
 23/31 anonim válasza:

A 30-as 40-es nők többségének saját lakása van. A kettesben lakhatás így megoldható. A közösen fizetett albérlet egy szerényebb lakásban másik megoldás. De, ha van hely a házban és nem zavarja a jövendőbeli párodat a szüleid, akkor ez a harmadik megoldás.

Nem az anyagi okok miatt nincs párod. Ha ez 10 év alatt mindent bevetve nem sikerült nőt találni az csak egy kibúvó, hogy az anyagiakra fogod és tudomást nem véve erről az egyedüllétbe akarsz menekülni. Ha sportos vagy, jól nézel ki használd az adottságod! Bőven van nő aki nem az anyagiakra bukik, hanem az izmos kinézetű társat keres. Nincs önbizalmad és a kapcsolatteremtéssel lehet problémád, ezen kellene dolgozni.

2023. szept. 29. 20:51
 24/31 anonim válasza:

Egy férfi életében az anyagi helyzet csak egy tényező a párkapcsolatokban. Bár az anyagi függetlenség és a saját lakhatás előnyös lehet a párkapcsolatok kialakításában, nem lehetetlen egy 40-es férfi számára komoly párkapcsolatot kialakítani, ha más tényezők rendben vannak vele.


Az alábbiak néhány szempont, amik segíthetnek a helyzet megértésében:


1. **Kommunikáció és értékrend**: Az, hogy valaki képes-e egy érett, egészséges kapcsolat kialakítására, nagyrészt attól függ, hogy milyenek az értékei, hogyan kommunikál és hogyan kezeli a párkapcsolati kihívásokat.


2. **Nyitottság és hajlandóság**: Fontos, hogy valaki nyitott és hajlandó legyen az érzelmi és intellektuális kapcsolatok kialakítására és ápolására. Ha valaki elszigetelt vagy nem hajlandó megnyílni mások előtt, akkor ez nehezítheti a párkapcsolatokat.


3. **Életkori sajátosságok**: Az életkori sajátosságok és az egyéni körülmények is szerepet játszhatnak. Mindenki más ütemben találja meg a párkapcsolatát, és az életciklus különböző időszakaiban mások az elvárások és a prioritások.


4. **Pozitív életszemlélet és önbizalom**: A pozitív életszemlélet és az önbizalom is hozzájárulhat ahhoz, hogy valaki vonzóbb legyen egy párkapcsolat szempontjából.


Fontos megérteni, hogy minden ember egyedi, és nincs egyetlen út a párkapcsolatokhoz. Az anyagi helyzet lehet kihívás, de nem feltétlenül akadályozza meg valakit abban, hogy érett és egészséges párkapcsolatot alakítson ki. Az önbizalom, a nyitottság és az értékek megfelelő kezelése kulcsfontosságú lehet ezen az úton.

2023. szept. 29. 20:57
 25/31 anonim válasza:
Nehéz ügy.Ha fiatalabbal ismerkednél, aki még nincs 30éves se, neki kell az, hogy fel tudjon nézni egy idősebb férfira,azaz min.jó fizetése és lakása legyen, mert így többet tudsz nyújtani, mint a korosztálya.Egy idősebb nőnek, aki már befutott karrier terén is, neki általában már van lakása is, ott annyira nem fontos, hogy neked is legyen, bár ott is lehet ez elvárás, ha nekem sikerült, neki miért nem,vagy többgyermekes elvált, kissé megkeseredett nő, akinek minden mindegy már, csak rendes és normális legyen a férfi.Azt kell mondjam, hogy szingli, gyerektelen, jobban kinéző nőknél szerintem kicsi az esély, vagy nagyon nagy szerencse kell, hogy már kb az első randin beléd essen a nő.
2023. szept. 30. 09:07
 26/31 anonim válasza:

Nem a te a hibád, hanem a nőké. Ők úgyse értik meg, úgyhogy neked írom.

A lakás/albérlet árak brutálisan mennek fel, és jövőben is így lesz, nem nehéz megjósolni, akinek van agya.(nem épül sok új lakás, egyre több embernek lesz szüksége rá, szingli férfiaknak, szingli nőknek). Így nem mindenkinek lesz albérlete lakása, ezt a nők nem érthetik nekik csak a rózsaszín köd van az agyukban, nem tudod elmagyarázni nekik, hogy emiatt ez a függetlenkedés, nem hosszú távon fenntartható. Ugyanis ehhez a függetlenkedéshez az kellene, hogy a földből random házak teremjenek, máskülönben a kereslet kínálat alapján az árak 4-5 évente duplázódnak. Illetve azt se értik a csöppnyi agyukkal, hogyha van válás akkor a férfinak kell a garancia, meg a nőknek is, hogy legyen saját lakása, viszont ha 4-5 évente duplázódnak az árak az kb lehetetlen. Hagyjad nem lehet ezeknek elmagyarázni. Neked kitartást főnők!:)

2023. szept. 30. 12:42
 27/31 anonim válasza:

#26

Őszintén sajnállak...

2023. szept. 30. 20:24
 28/31 skorpióBB válasza:
én őszintén röhögök.
2023. okt. 1. 11:50
 29/31 anonim válasza:

#26

köszönöm. Voltam Debrecenben és tudom milyen fizetések vannak ott és milyen albérlet árak...

2023. okt. 1. 21:58
 30/31 anonim válasza:

Nana, én egy ilyen férfiba vagyok szerelmes 3 éve!

Pontosan tudom hogy semmije nincs, de hát az érzelmek ilyenek...jóképű, magas, izmos. 2 randink volt, őt zavarja a köztünk lévő anyagi külömbség ezért a frusztrációja miatt " eltűnt". Időnként látjuk egymást, odáig van értem de mégsem tesz érte semmit.

Én meg viszonzatlanul rágom a kefét 🙄

dec. 21. 22:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!