Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 30 Éves, 180 cm-es Budapesti...

30 Éves, 180 cm-es Budapesti Férfi Keresi Az Igazit, Lenne Valaki?

Figyelt kérdés

Üdvözlet minden hölgynek, aki rátalált erre a kérdésre! Engedjétek meg, hogy röviden bemutatkozzak. 30 éves vagyok, 180 cm magas, és Budapesten élek.


Talán egy picit eltérő vagyok a megszokott férfiaktól, mivel nem csak a hagyományos "férfias" dolgok érdekelnek. Igaz, van munkám és autóm, de ami igazán különlegessé tesz, az a festészet iránti szenvedélyem. Ha valaha is gondoltál arra, hogy milyen lenne egy olyan emberrel lenni, aki egyszerre ért a számítógépek világához és a festészet misztériumaihoz, hát, itt vagyok.


A munkámban egy igazi tech zseni vagyok, ami azt jelenti, hogy ha egyszer úgy döntesz, hogy megosztod velem az életed, akkor nem kell aggódnod a Wi-Fi jel erősségéért vagy hogy miért van pirosan világító ikon a laptopodon.


A művészet pedig mindig is a lelkem része volt, és ha olyan embert szeretnél találni, aki értékeli az élet finomabb dolgait is, akkor jó helyen jársz.


Ami a kapcsolatot illeti, komolyan gondolom. Nem vagyok az a típus, aki csak úgy beleugrik egy kapcsolatba. Normális vagyok, erkölcsös értékekkel, és számomra a becsület és az őszinteség alapvető fontosságú. Ha az érdeklődésed felkeltettem, és úgy érzed, hogy összeillenénk, mindenképpen írj.


Nincsenek túlzottan magas elvárásaim a nők terén. Számomra a belső tulajdonságok fontosabbak, mint a külső megjelenés. Az igazán mély kapcsolatok alapja az együtt gondolkodás, az őszinteség és a közös értékek, nem pedig a szemek színe vagy a testalkat.



#Budapest #komoly kapcsolat #festészet #30 éves férfi #Tech zseni #Erkölcsös értékek
2023. okt. 9. 11:51
 1/1 anonim válasza:
A szoveg tagolasa alapjan gyanitom hogy ez ChatGPT szoveg,de lehet,hogy tevedek es siman csak mokas kis ficko vagy! Sok sikert!
2023. okt. 9. 13:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!