Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak itt helyes meleg...

Vannak itt helyes meleg fiatal fiúk? Én meleg vagyok és nagyon helyes. Ja és sportos fiúk? 16 f

Figyelt kérdés

Írjatok helyes meleg fiúk de csak 20 év alatt :)

Ismerkedni szeretnék



ápr. 27. 16:01
1 2 3 4 5
 1/44 anonim válasza:
kép?
ápr. 27. 16:50
 2/44 anonim válasza:
Mármint te vagy sportos?
ápr. 27. 17:41
 3/44 anonim válasza:
Én szurkolok hogy sikerüljön megtalálni a párodat. De szólok hogy nem lesz egyszerű főleg nem itt. Az igazság az hogy a melegek többsége tapasztalataim alapján főleg csak szexre megy. Tök jó hogy helyes vagy, de rengeteg perverz fog megtalálni téged ezért legyél óvatos. Illetve legyél nyitottabb. Ezt úgy értem hogy legyél igényes de az nem ugyanaz mint a válogatós. Lehet hogy az igazid egy tök átlagos srác lesz nem pedig egy modell alkat. Sok sikert kívánok! Legyen szép napod!
ápr. 27. 17:42
 4/44 anonim válasza:
3-as vagyok. 4-es egy rosszindulatú bunkó, megy a jelentés!
ápr. 27. 19:56
 5/44 anonim válasza:
A 3-as egy hülye, Auswitzban csak egy emlékhely van, szerencsére már nincs ott senki, ettől függetlenül értettük a rosszindulatot!
ápr. 27. 21:44
 6/44 A kérdező kommentje:
Kérlek ne veszekedjetek! Nem azért írtam ki a kérdést, hogy az emberek veszekedjenek hanem azért, hogy megtaláljam az igazit!
ápr. 27. 21:57
 7/44 anonim válasza:

Azt hogy érted hogy helyes?

Csak azért kérdezem, mert lehet hogy valakinek bejön teljesen valakinek viszont nem

ápr. 27. 23:13
 8/44 anonim válasza:
szia melyik vármegyében laksz?
ápr. 27. 23:37
 9/44 anonim válasza:

Gézuka.

Tegnap már mondtuk, hogy egyelőre még az sem biztos, hogy meleg vagy.

Elöszőr nyaljál puncit, szopjál cicit, és majd meglátod, hogy tetszik e.

ápr. 28. 04:26
 10/44 A kérdező kommentje:
Szabolcs Szatmár Bereg megyében élek. :)
ápr. 28. 07:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!