Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szórakozóhelyeken, pl. Morriso...

Szórakozóhelyeken, pl. Morrison's pub-ban mekkora az esélye annak hogy egy szingli lány leszólítson egy számára szimpatikus férfit?

Figyelt kérdés
... mármint hogy az amerikai filmeknek vajon mennyi realitása lehet e téren

2023. okt. 18. 20:00
 1/6 anonim válasza:

Ez vmi vicc?

Nincs ilyen.

2023. okt. 18. 20:19
 2/6 anonim válasza:
Van esély de eddig egyszer láttam ilyet egy nem pesti szórakozóhelyen összesen szóval krva kicsi jah.
2023. okt. 18. 20:43
 3/6 anonim válasza:

Engem már többször is leszólítottak, volt hogy odajöttek hogy táncolunk e, sőt olyan is volt hogy odajött egy srác, hogy "szia, egy lány barátom szivesen megismerkedne veled, csak túl félénk volt hogy idejöjjön hozzád"

Cuki volt

23F

2023. okt. 19. 17:12
 4/6 anonim válasza:

Ja igen és már meleg férfiak is kezdeményeztek, sőt egyszer zaklattak is

Én tudom mit élnek át a lányok😄

2023. okt. 19. 17:15
 5/6 anonim válasza:
Morri-ba még nem voltam én az instant fogasba szoktam menni. Velem nagyjából 2szer volt ilyen az elsőből lett egy egy éjszakás kaland második csak egy kis táncolás meg smárolás volt. Lényeg, hogy lazulj el élvezd a partit csukd be a szemed néha (esetleg elfbarozz közbe engem ellazít és a lány erre is felfigyel úgyhogy az egy plusz) lényeg, hogy legyél nyugodt élvezd a partyt és akkor a lány látja rajtad, hogy jól érzed magad és így lehet, hogy szimpi leszel neki és leszólít. Hogy a lány szólítson le ez a lehetséges lépés. Ha nem szólít le akkor szolitsd le te
dec. 7. 15:28
 6/6 anonim válasza:
Jajj elolvastam az 5-öst csinálj bármit csak ne szívd azt a szart. Ha már ezen múlik legyél igényes és vegyél egy vapet vagy podot.
dec. 7. 15:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!