Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak itt csajok, akikkel...

Vannak itt csajok, akikkel érdemes ismerkedni?

Figyelt kérdés

Részemről nem baj, ha az illető femcel. De ha nem hajlandó tartani a lépést, akkor az nekem nem módi.


Komoly felnőtt nőt keresek, nem gyermek lelkű gyáva nyuszit. 35 éves vagyok



ápr. 28. 20:10
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nincsenek.
ápr. 28. 20:11
 2/11 anonim válasza:
Itt? A többség képtelen kimozdulni a komfortzónájából, vagy csak hülyíti a másikat, de sok olyan is van, aki 2-3 rövid levél után már el is tűnik. Régebben jó néhány nővel beszélgettem itt, de vagy közönyösek/agyhalottak voltak, vagy csak öt percig érdekeltem őket, vagy ha már elindulni látszott valami ismerkedésféle, akkor behúzták a kéziféket. Volt, akit hetekig tartó levelezés után sem tudtam rávenni arra, hogy találkozzunk, vagy hogy legalább átmenjünk másik felületre beszélgetni. Volt, akivel alakulni látszott a komolyabb ismerkedés, aztán eltűnt az illető, és amikor számon kértem, hogy mégis mi volt ez, akkor még ő volt felháborodva, hogy neki is van élete stb. Szóval ha jót akarsz magadnak, akkor szerintem ne itt próbálj ismerkedni.
ápr. 28. 21:04
 3/11 anonim válasza:
Én szerencsére megtaláltam a párom már évekkel ezelőtt, és nem kell szenvednem több nővel.. Rémálom, unalmas, személyiségtelen femcelek..
ápr. 28. 21:17
 4/11 anonim válasza:

Soha nem értettem mi a baj a gyerek lélekkel...Én tudok még vidám,gyerekes,bohókás lenni,és nem égtem még ki,mint a felnőtt emberek többsége

19L

ápr. 28. 22:44
 5/11 anonim válasza:
#4 szerintem nem erre gondolt a kérdező. Én úgy értelmezném, hogy önállóan életképtelen, mindent másokra akar bízni.
ápr. 29. 09:17
 6/11 anonim válasza:

Az oldalon mostanra erősen felülprezentáltak a mindenféle személyiségzavaros, vagy csak simán depressziós, kötődési zavaros, párkapcsolatra teljességgel képtelen elemek. Egy szimpla beszélgetést nem képesek pár napnál/pár üzenetnél hosszabban fenntartani, akkor kapcsolatot végképp nem tudnának, gondolj bele.

De hogy tetézzük a bajt, egy részük még feminista elveket is vall, tehát teperj te férfiként, aztán ő majd nagy kegyesen megpróbál leoltogatni hogy mit képzelsz és hogy szexista vagy. Meg kiforgat mindent amivel ő árt neked, hogy miért a te hibád mégis :D Plusz a háborgás olyan dolgokon, amiket normális nő általában értékelni szokott nagyon is.

Ja meg az unatkozó komolytalan idióták akik elvárnák hogy szórakoztasd őket a nagy semmire. Meg a magukat mestertrollnak gondoló nyomorék kis tini fiúcskák akik nőknek próbálják meg kiadni itt magukat. Meg persze az ego boostot gyűjtő kapcsolatban elnyomott vagy szakító/kidobott csajok, akik szintén dobbantanak miután alaposan lehúzták az embereket. Szóval összességében nem túl bíztató.

És van még pár rendes, értelmes, normális nő is, nagy számok törvénye. De szerintem nem sokáig maradnak az oldalon, mert a sok retardált aki rájukugrik csak épp férfi oldalról, az totálisan elűzi, elvadítja őket innen is. Vagy ha épp nem, akkor hatalmas szerencse és véletlenek sorozata kell hozzá hogy belefuss.

ápr. 29. 21:25
 7/11 A kérdező kommentje:
Oké #6 szóval inkább lottózzak? 🤣 Nagy felismerések ugrottak be, ahogy olvastam amit írtál. Van olyan gyökér, aki arra se képes válaszolni hol lakik.
ápr. 29. 21:53
 8/11 anonim válasza:
Mert retteg hogy kiderül hol lakik. Miközben elméletileg ismerkedik, legalábbis ezt próbálja előadni :D A legjobb aki számonkéri hogy mégis mit képzelsz, hiszen ez a gyakorikérdések, majd biztos itt fogja kiadni mindenféle jöttment hülyének hogy ő hol lakik. Mert te biztos majd megkeresed és megölöd, vagy én nem tudom ezek mit hisznek. Miközben ismétlem, elméletileg ő lenne aki ismerkedik :D
ápr. 29. 22:01
 9/11 anonim válasza:

Hát szerintem egy fb csoportban több esélyed van..

A lányok többsége itt egyébként nagyon fosos, konkrétan nem lesz neked belőle jó, nem nőt kapsz, hanem egy gyereket, akinek az életét neked kell cipelned..

máj. 2. 22:33
 10/11 anonim válasza:
#8: Igen, ezek jellemző dolgok. Ha megkérdezed, hol lakik, csakis valami sorozatgyilkos lehetsz. A másik kedvencem az, amikor azt mondják, hogy ismerkednének, de hetente kegyeskednek 1-2 levélkét elereszteni, aztán ha szóvá teszed, hogy gyorsítani kellene a tempón, akkor megint csak te vagy a szemétláda, mert hogy képzeled, hogy dirigálsz nekik. Holott te csak azt szeretnéd, hogy ne levelezgessetek hetekig, hónapokig, főleg akkor, ha végül nem is lesz semmi az egészből.
máj. 5. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!