Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Férjhez mennék! 28 esztendős...

Férjhez mennék! 28 esztendős falusi leány vagyok. Van-e jelentkező?

Figyelt kérdés
Kicsit asszonyos vagyok, ezt úgy kell elképzelni hogy azért van rajtam egy kis husi meg zsír, nem vagyok az a nádszál alkat. Hosszú barna hajam van, zöldes szemem, 170 centi magas vagyok. Tanyán sokat dolgozok állatokkal, teheneink, disznajunk is van meg tyúkok. Ezzel is foglalkozunk, meg zöldségeket termesztünk, adunk el, de persze "normális" munkám is van. Városba bejárok dolgozni egy hotelbe. Fontos lenne, hogy szeretnék már megállapodni és családot alapítani. Szóval aki komolytalan meg csak 1-2 kufircban gondolkodik, azzal nem igazán szeretnék ismerkedni. Én csak hosszútávúra vágyom.

2023. okt. 23. 06:38
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Hát várjál egy kicsit és lesz elég sok jelentkező akik a csillagokat is le hoznák neked.
2023. okt. 23. 06:44
 2/22 anonim válasza:

Ez nagyon aranyos bemutatkozás!😊


Most már csak egy szintén falusi vőlegény jelöltnek kellene ide találnia ehhez a kérdéshez, hogy válaszolni tudjon!


A városiak valószínűleg nem fogják feladni a kényelmuket. Alapvetően különbözik a városi, meg a vidéki gondolkodásmód.

2023. okt. 23. 06:47
 3/22 anonim válasza:
Egyébként milyen megyébe való vagy?
2023. okt. 23. 07:07
 4/22 anonim válasza:

Egy kósza ötletet felvetnek kérdező: talán ismerkedni kellene először.


A faluban nincs valamilyen egyházközség, hogy esetleg oda eljárnal mondjuk vasárnapi misére? Hívők általában komolyan gondolják a házassági esküt.


Ha szerencséd van, talán még valamilyen közösségi alkalmat is tartanak, ahol másokkal tudsz legalább pár szót beszélni.


Hozzám egyáltalán nem közeledtek addig a férfiak, amíg ilyen típusú helyekre nem jártam. Ezután már viszonylag sűrűn jöttek a sikerélmény ek.


Ugyan én nagyon későn jöttem össze a mostani volegenyemmel, de az én helyzetem nagyon speciális, ezért ne vedd ezt alapul.

2023. okt. 23. 07:59
 5/22 anonim válasza:
Ez 100% KAMU
2023. okt. 23. 09:01
 6/22 anonim válasza:
Én éppen falusi vagyok, de a leírásod alapján a külsőségeket tekintve nem hinném hogy az esetem lennél.
2023. okt. 23. 09:38
 7/22 anonim válasza:
Pedig meg nem is kezdődött el az őszi szünet
2023. okt. 23. 09:46
 8/22 anonim válasza:
Küldj magadról képet és mi megmondjuk, hogy feleségül veszünk-e vagy sem.Lankad farokkal nem tudunk kielégíteni.
2023. okt. 23. 09:51
 9/22 anonim válasza:

Nem hiszem hogy kamu, tudok ilyeneket hasonló a stílus.

Inkább az hogy gyakorin csak lányok kellenek max 25-ig

2023. okt. 23. 11:01
 10/22 anonim válasza:
Ez nagyon aranyos
2023. okt. 23. 11:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!