Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 💬 Szívesen ismerkednék korban...

💬 Szívesen ismerkednék korban hozzám közel álló lányokkal, esetleg lenne jelentkező? :) 21/F

Figyelt kérdés

Szia, üdvözöllek. :)


Úgy gondolom, hogy egy rövid kis ismertetőt illik megosztani, ha az ember ilyen jellegű kérdést tesz fel, szóval tessék. :)


Én egy 21 éves, introvertált srác volnék a Nyugat-Dunántúli országrészből, aki szívesen beszélgetne, ismerkedne 18-21 éves lányokkal.


Jelenleg nappali képzésben vagyok egyetemista hallgató, hobbijaim közé tartozik a zenehallgatás, kirándulás, túrázás, természetfotózás és természetesen az alvás is. :)


182 cm magas vagyok, testalkatom a vékony és az átlagos határát súrolja, kék szemem és barna hajam van.


Kezdésként ennyi azt hiszem, hogy elég is, ha esetleg felkeltettem az érdeklődésed és kíváncsi vagy még rám, akkor írj nyugodtan privát üzenetet, de akár hozzászólás formájában is jelezhetsz. :)


Köszönöm, ha elolvastad, legyen szép napod! :)



2022. dec. 1. 18:02
 1/8 anonim válasza:

Szia, én is nagyon szeretek túrázni, a természetben lenni,és fotózni:)

Kicsit messze lakok tőled, nem tudom ez zavar-e.

(18/l)

2022. dec. 1. 18:19
 2/8 anonim válasza:
én is Vas megyei vagyok
2022. dec. 1. 22:29
 3/8 anonim válasza:

Érdekes! Te 2 választ kaptál kérdező, én leszek a harmadik de ha nőként írsz ki ilyen kérdést akkor már 15-20 válaszod lenne!

https://www.gyakorikerdesek.hu/ismerkedes__tarskereses__1203..

Itt a példa!

2022. dec. 3. 11:51
 4/8 anonim válasza:
Nekem szimpatikus vagy, bár Pest megyei vagyok😅 18L :)
2022. dec. 3. 13:13
 5/8 anonim válasza:
3-as, hát persze, egyértelműen több fiú/férfi akar vagy próbál itt ismerkedni, ez kb az összes ilyen kérdésre jellemző.
2022. dec. 3. 14:18
 6/8 A kérdező kommentje:

Így igaz, ezen nincs is mit magyarázni.


Az összes ismerkedős platformon több férfi van arányaiban, mint nő, Tindertől a Gyakori kérdésekig mindenhol. Ettől függetlenül a remény hal meg utoljára. :)

2022. dec. 3. 14:22
 7/8 anonim válasza:
Így van kérdező. Mi ismerkedünk csak sokszor nem tudunk és nem saját hibáinkból elsősorban!
2022. dec. 3. 16:15
 8/8 anonim válasza:
Én is ismerkednék korban hozzám illő hölgyel. 40 Ff vagyok
2023. márc. 16. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!