Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lenne kedved ismerkedni egy...

Lenne kedved ismerkedni egy kellemes, laza kapcsolat céljából Budapesten?

Figyelt kérdés

25 éves F vagyok.


Amennyiben igen, akkor tisztelj meg egy privát üzenettel kérlek.

Amennyiben nem, akkor trollkodj, ha úgy tetszik, válaszolni nem fogok rá.


Kérdésem a számomra szebbik nemhez ( nőkhöz / lányokhoz ) szól.



2023. nov. 4. 15:06
 1/6 anonim válasza:
Honnan tudod, hogy kellemes lesz?
2023. nov. 4. 15:36
 2/6 anonim válasza:
A laza itt azt jelenti hogy talizgatás,dugás,aztán ha ezeket meguntad vagy találtál mást akkor eltűnés? Bocs nem trollkodni akarok,de az ilyen szövegek tényleg nagyon átlátszóak
2023. nov. 4. 18:52
 3/6 A kérdező kommentje:

#1:

Onnan, hogy èn teszek èrte ès próbálok olyan valakit keresni, aki szintèn tesz majd azèrt, hogy az legyen.


#2:

A laza itt azt jelenti, hogy szervezünk programokat, valamennyire kötődünk majd egymáshoz, nyilván lesz rendszeres együttlèt is, hiszen olyas valakit keresek, akinel oda-vissza megvan a szimpátia ilyen tèren is, viszont nem járunk egymás nyakára, nem akarunk rögtön a másikhoz költözni.


Úgy tudnám ezt leírni, mint egy kialakult hosszú párkapcsolatnak az első szakaszát, amikor mèg nem a szürke hètköznapok vannak.

2023. nov. 5. 20:21
 4/6 anonim válasza:

az a randi időszak kérdező, és bármelyik női fordítás a komoly kapcsolatnak tituálja,

majd kiderül mi lesz de nem zárkozol el komolytól.

Attól még nem holnapután jön a gyerek és mondhatod azt is ha nem kéred meg holnapután a lány kezéet

2023. nov. 6. 19:54
 5/6 anonim válasza:

Hát rettentően kíváncsi vagyok, hogy sikerült-e ilyet találni.

Én is örülnék neki, de én már rég lemondtam erről :D


33/F

nov. 28. 17:31
 6/6 anonim válasza:
Ja most látom, hogy törölve is lett a fiókja :D 5-ös voltam.
nov. 28. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!