Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Valaki esetleg Budapesten...

Valaki esetleg Budapesten ismerkedni? Magamról...

Figyelt kérdés
Nem nagyon találok igazi nőt sehol, tindert meg trashnek tartom szóval szeretnék valakivel/valakikkel beszélgetni. Magamról: 28 éves vagyok. Pest külterületén élek, 188 centi magas, kb 85 kiló (sportosabb alkatú), barna szemű és hajú férfi vagyok. Nemzetközi sofőr vagyok. Az az igazság hogy most már mindenkivel elutasítóbb vagyok mert senkivel nem éreztem igazán a hosszantartó szerelmet. Nem is igazán érdekelt. Viszont egy pár nővel már voltam és már szeretném megtalálni az igazit akivel tervezhetnék komolyan. Akár egy társaságra is nyitott vagyok.

2023. júl. 14. 17:36
 1/10 anonim válasza:

Nemzetközi sofőrķént nehéz lesz...válts munkát.

Üdv egy ex kamionos nő.

2023. júl. 14. 17:42
 2/10 anonim válasza:

Khm... Kérdező, te írtad ki az alábbi kérdést?


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2023. júl. 14. 17:45
 3/10 anonim válasza:
Hát már akkor inkább a Tinderrel lesz több szerencséd, mit itt.
2023. júl. 14. 17:46
 4/10 anonim válasza:

És mit vezetsz nemzetközi sofőrként?

Sztem egyáltalán nem lehetetlen találnod valakit, sőt.(nem engem, csak mondom) Nekem is tetszene, hogy van egy pasim, de nem vagyunk állandóan egymás nyakán (nekem ez zavaró lenne, sülve-főve együtt)- de azért persze vagyunk egymásnak.

2023. júl. 14. 17:58
 5/10 A kérdező kommentje:
2-es nem én írtam ki hanem a haveromxd
2023. júl. 14. 22:24
 6/10 A kérdező kommentje:
Nyilván ha komolyodna akkor elvinném az országba ide-oda
2023. júl. 14. 22:25
 7/10 anonim válasza:
Az hogy ide oda elviszed mind szép és jó. Csak a nőknek is van életük meg munkájuk.
2023. júl. 14. 23:02
 8/10 anonim válasza:
Biztos lesz aki majd horogra akad. Csak türelem. Én nőként pl nem keresek magamnak senkit. Mondjuk 2 gyerekkel nehéz is. De így tök jól megvagyok. Szerintem minél inkább hajtok az igazit annál inkább nem fogsz találni. De ne legyen igazam.
2023. júl. 16. 15:16
 9/10 A kérdező kommentje:

Kiegyensúlyozott ember vagyok és egyedül lakok egyértelműen, jaa nem, van egy macskám🤣

Törődök magammal amúgy elég sokat. Igényes is vagyok meg nyugodt, békés mégse értem hogy miért nem tudok egy hasonló nőt találni. Eddig csak bulis, mű, kacsaszájú nők találtak meg. Ha ismerkedek egy ennek az ellentétével az meg túl sznob és maradi. Ha a 3.tipust meg a sunyiskodó nem tudom milyen fura lányok

2023. júl. 16. 16:49
 10/10 anonim válasza:
Ha meg gyereke van akkor meg az a baj. Mennyi problémád van neked apuci 🤣
2023. júl. 16. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!