Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nudista barátokat keresek. 18...

Nudista barátokat keresek. 18 éves fiú vagyok. Valakinek lenne kedve ismerkedni? Ha esetleg több ember írna például aki nudista családban él és az egész családja ehhez van szokva az csak jó :)

Figyelt kérdés
(Meleg,pedo vagy egyéb beteg emberek ne írjanak)

2023. nov. 6. 11:14
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt nem mondtam még hogy imádom a nudista helyeket és a strandokat. Számomra így természetes a strandolás vagy az úszás. 16 éves korom óta járok nudista strandra és nagyon kellemes érzés szabadnak lenni😊
2023. nov. 6. 11:15
 2/9 anonim válasza:
Te nagyobb beteg vagy a melegeknél.
2023. nov. 6. 11:18
 3/9 anonim válasza:
Menj nudista kempingbe 1hétre.
2023. nov. 6. 11:21
 4/9 anonim válasza:
Miért is írna neked egy "pedo", ha 18 éves vagy?! Amúgy meg a legnagyobb tisztelettel kérdezem, egy meleg ember nem lehet naturista, még ha szerinted beteg is?
2023. nov. 6. 11:44
 5/9 A kérdező kommentje:
Lehet csak ne kukkoljon. Ne azért menjen oda hogy másokat nézegessen meztelenül és arra recskázzon. Vagy menjen nem érdekel de utána ne csodálkozzon ha ki dobják és ami a következménye lesz.
2023. nov. 6. 11:50
 6/9 anonim válasza:
Nálad sokkal régebben járok rendszeresen nudista strandra, de még soha nem tapasztaltam olyat, hogy valakit kidobtak volna, ha nem behunyott, hanem nyitott szemmel strandolt vagy úszott. Márpedig aki nyitva tartja a szemét, elkerülhetetlenül látja a meztelen testeket. 🤓 Egyébként te a középiskolai padban ülve írod ezeket délelőtt 11 és déli 12 óra között? 🤔
2023. nov. 6. 12:01
 7/9 A kérdező kommentje:
Volt időm írni igen😅. Nem azt mondtam hogy ne nézzen oda ez tény és való hogy amit néz azt lát
2023. nov. 6. 12:21
 8/9 anonim válasza:
Te meg a lanyokra recskazol a nudi strandon
nov. 7. 16:49
 9/9 anonim válasza:
Ilyen kirekesztő mentalitással maradj inkább otthon.
nov. 30. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!