Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 30-as hölgyek! 37 éves férfiké...

30-as hölgyek! 37 éves férfiként volt egy randevúm ( online ismerettségből ) egy lánnyal, aki 32 éves ( lesz hamarosan ). Nagyon tetszett és szimpatikus volt, ennyire még nő talán nem is tetszett életemben mitévő legyek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval a kérdésem felétek az hogy mi a következő? Mivel a nők tudom nem egyformák mégis lesz amiben sokan egyetértetek majd és szeretnék úgymond tanácsot kérni.

Először is nem tagadom bármennyire ciki: félek. Nagyon tetszik a lány és nagyon szeretnék vele újra találkozni, nem szeretném elrontani sem. Nem szeretnék túlnyomulni de a játszmázás se kenyerem hogy eltűnjek és csak 3-7 naponta írjak. Látta, hallotta, tudja hogy tetszem neki. Nem, nem arra kell. Tényleg tetszik mint nő ( mondom ilyen gyönyörű lányt még nem láttam ) de mint ember ahogy kezd megnyílni csak tovább szépíti a szememben és nagyon szeretném ha lenne folytatás ( értsd: séta, mozi akármi, tehát 2. randi ). Mit tegyek hogy ne rontsam le? Hogy ne görcsöljek rá? Hogy álljak hozzá?

Bármilyen tanácsot szívesen veszek "do-s" és "don't-" lista is jó lenne.

Sajnos nem vagyok jó sem ismerkedésben sem társkeresésben már egy 2. randi is előrelépés számomra. Igen ezt is ciki bevallani de ez van.


Köszönök minden támogató/építő ( és őszinte ) segítséget, tanácsot.



nov. 13. 06:51
1 2
 1/14 anonim válasza:
Először is: a randi másnapján (vagy ha napközben találkoztatok, skár még aznap este) illik írni neki, megköszönni az együtt töltött időt, és leírni, milyen jól érezted magad. Remélhetőleg mondtad neki búcsúzáskor, hogy máskor is szeretnél vele találkozni- ezt erősítsd meg és javasolj programot. Olyasmi legyen, amiről kiderült, hogy szereti. Sok sikert!
nov. 13. 07:14
 2/14 anonim válasza:

Talán a BÁLVÁNY(!) imádás nem a legjobb hozzáállás. (Édesanyám halála után most omlik szét a kölcsönös "nagy" első szerelem...)


Ezt csak azért írom, hogy ne csalódj később túl nagyot. Ha gondolod, privátban leírom a tapasztalatomat. Nem a nyílt fórumra való.


Ui: ha már görcsölsz, ott probléma van. Ott megfelelési kényszert érzel valaki felé. Talán társadalmi elvárásnak akarsz eleget tenni?

nov. 13. 07:37
 3/14 anonim válasza:

Esetleges tévedések eloszlatása végett: ha a nő nagyon-nagyon tetszik is, nem egészen biztos, hogy a családja TELJES(!) mértékben elfogad majd.


Igen magas luxuskategória szinten élhetnek, ha annyira varázslatos a külseje. Erősen szerepet játszhat az extramagas kereset a férfi felé, mint elvárás a családban.

nov. 13. 07:39
 4/14 anonim válasza:

Én kívánom, hogy ne így legyen, de nem lehet kizárni, hogy nem tart túlságosan sokáig.


Lehet kölcsönös a vonzódás és eltarhat valameddig, de a baráti kör is bele fog szólni és a rokoni kapcsolatok.


Szerintem ezzel mindent leírtam. A mai világ a pazar luxuscikkekről szól a "villogásról", vagy a túlzott elszegényedésről. Viszonylagos polgári jólét inkább a (nagy)családosok számára van fenntartva.

nov. 13. 07:43
 5/14 A kérdező kommentje:

Lehet nem jól fogalmaztam. Egy nagyon vonzó nő, de nem egy kivagyi nőről beszélünk. A családjáról is kifejezetten szimpatikusan nyilatkozik. Átlagos, szimpatikus családja lehet, amiket megtudtam róluk. Kissé mondta is hogy kilóg a sorból. Lehet valóban hogy ő többre vágyik ( anyagiak stb. terén ), ezt viszont 1x sem mondta el direkt, inkább maximum közvetve, lehet vennem kellene a lapot és a kalapot.

Egyelőre reménykedem.


Nyilván tudom hogy egy csinos nő tudja a saját értékét és a legjobbal elégszik csak meg, tudom hogy működik ez a világ. Viszont talán nem minden csinos nő akar csak arra kelleni. Nekem ő mint ember is szimpatikus volt.


Természetesen megírtam neki, sőt a találkozás végén finoman jeleztem is hogy szívesen látnám újra. Többet nem tehetek. Ő még válogathat, nagyon jó életkorban van, tudja hogy tényleg bármerre is indulhat az élete. Ő dönti el milyen irányba szeretné hogy menjen.


Én nem bálványozok azért senkit, megdícsértem a kezét, tényleg szép keze van és egész randi alatt egy művirágot fogdosott, tehát nem tudtam nem észrevenni. Ő is megdícsérte az én kezemet. De nem volt semmilyen fizikális téma ezen túl. Nem akartam ezzel jönni, tudja hogy tetszik, szerintem 10-ből 10 férfinek tetszik tehát ez számára nem meglepő.


Azt is tudom hogy az esélyem alacsonyak, ezért viszont úgy gondolom hogy harmincas pasiként teljesen jogos hogy szeretném az ismerkedés fonalát megtartva de nem B, C, D opcióként ott lebegni. Ha tetszem neki, szimpatikus vagyok neki akkor folytatni, ha nem, akkor udvariasan lezárni.


Átütő erőt nem érzek, lehet ezért 1-2 éve hagytam is volna azonnal a dolgot , most még úgy vagyok vele adok neki egy kis időt aztán szépen felszívódok és veszem a lapot ha látom az érdeklődése minimálisra csökkent és konfliktuskerülő módon de leakar majd építeni.


Meglátjuk.


Azért érdekelne a nők véleménye.

nov. 13. 08:16
 6/14 anonim válasza:

A játszmázás a legrosszabb dolog amit egy férfi tehet, nőként ha valakivel randizom és utána eltűnik, meg ritkán ír, azzal számomra azt jelzi, hogy nem érdeklem igazán, így ha eleinte tetszett is, utána nem fog, szóval ezt semmiképp.


Légy őszinte vele, éreztesd vele hogy téged érdekel és ha ő is hasonló érdeklődéssel áll hozzád, akkor nyugodtan fellehet hozni a következő randi témát.

nov. 13. 08:37
 7/14 A kérdező kommentje:

6-os: köszi. Fel is vetem neki. De igyekszem nem lerohanni a talival őt. Nem vagyok nyomulós fizikálisan csak írásban. Nagyon tetszik ezt már tudja, de nem akarom hogy azt higgye csak arra kell, sőt. Szeretném újra látni kutatni a közös pontokat ( ha vannak ) és azokat az apró pillanatokat amikor úgy érezzük esetleg megtaláltuk azt akit keresünk, akivel esetleg működhet. És aztán jöhet a munka nagy része, mert könnyebb nem lesz csak bonyolultabb, és jönnek az érzelmek ami nem kis játék.


De nem játszmázok, sajnos/nem-sajnos, nem tudok. Hátrányomra válik de mindig magamat adom, viszont igyekszem nem úgy adni magamat hogy őszintén minden véleményemet, kritikámat megosztom, mert ez az őszinteség negatív oldala. Úgy vagyok őszinte hogy nem hazudok és nem mondok olyat ami nincs úgy. Önkritikát viszont igyekszek nem túl sokat belevinni mert az utálják a nők azt tudom, maximum humoros módon.


Nem könnyű az elején mert mégis tetszeni akarunk de ezt nem lehet erőltetni, vagy tetszünk, vagy nem.


Ő tetszik, csak meg kell jelennie, csak meg kell szólalnia és ennyi. Persze néha mondhat olyat amin esetleg mosolygok de még akkor is tetszik.

nov. 13. 08:54
 8/14 anonim válasza:

Gondolj bele abba, hogy lehet ő is ugyanúgy izgul és próbálja a legjobb benyomást kelteni benned, mert a legmagabiztosabb ember is izgul egy első találkozás alkalmával.


Az pedig sosem hátrány ha mindig magadat adod, sőt, ha valakinek probléma, azzal nem érdemes leállni.


Ha valaki nem komoly szándékkal közeledik egy nő felé, az általában már a legelején közli, így ha te erre a témára nem tértél ki, akkor én a helyében egyértelműen arra asszociálnék, hogy komoly kapcsolatot keresel.

nov. 13. 09:11
 9/14 A kérdező kommentje:

8-as: Köszönöm szépen a tanácsaidat, meglátásaidat, jó olvasni ezekről.


Arra egy magam-típus srác, aki bár úgymond "rendben van" ( jól össze van rakva ), és egy alapjában véve jó ember, és igényes és tényleg nincs vele különösebb baj, de mégis ha meglátunk egy csinos igényes, értelmes és főleg MAGABIZTOS nőt akkor el se tudjuk képzelni hogy az van amit te most leírtál mármint hogy izgul. Mondta is hogy ő sose. Szóval ezt valahogy nehéz elképzelni.

Egyetlenegy apró jel volt amit észrevettem és az a műkaktusz folyamatos birizgálása, és erre mondta hogy ő imádja a művirágokat így fogdosni, meg hajtogatni meg akármi. Lehet valóban így van de ez feltűnt és nekem ez úgy nonverbálisan kb. azt jelentette hogy esetleg picit "feszeng" vagy ha nem is izgul valami mégis van a fejében ami miatt ezt csinálja mint 'pótcselekvés', mert ez mégis csak az. Viszont sajnos lehet azért tette mert nem voltam szimpatikus, bár majdnem szűk 2 órát beszélgettünk ami nálam elég hosszú, akárkivel nem tudnék ennyit, szóval lehet nem érezte magát annyira rosszul :).


Igen komolyat keresek ezt tudja rólam, meg hát elég sokszor egyértelművé tettem. Sajnos ez hiába papíron előny a nőknek a komoly kapcsolatot kereső fazonok picit tényleg kevésbé játékosak és tűnhetnek sótlannak, ez tagadhatatlan. De ha tudom ő is szimpatizál velem akkor jobban fel tudok oldódni de ehhez idő kell és bizalom. Utóbbi a kulcs. Én nem bízom csak úgy senkiben, azt ki kell érdemelni. De jó lenne már végre bízni valakiben, és főleg szeretni valakit és szeretve lenni.


Talán létezik még ilyen és nem csak a mesében...

nov. 13. 09:18
 10/14 anonim válasza:

Arra figyelj, hogy nyugi van és ne izguld túl. Én magamon tapasztaltam, hogy az a két kapcsolatom volt a legrövidebb, amelyikekben tényleg szerelmes voltam. Túl nyitott és érzelgős voltam. Elszúrtam ja. Pedig normális lányok voltak, olyanok akiknél azt hinné az ember elengedheti maagát. De nem. Bele van kódolva még ha normálisis, hogy ez nem vonzó számukra hiába írja majd itt egy kettő, hogy már pedig az a jó. Amelyik kapcsolataimban meg félig meddig paraszt vagyok azok a leghosszabbak. Nem kell parasztnak lenni de ne is add át magad az érzelmeidnek teljesen. Szép lány oké, van még sok. Ne érezze, hogy akkora fölényben van, hogy bármit megtennél érte.


Amúgy elmész érte kocsival, elviszed valami szép helyre, beszélgettek sokáig és közben kajáltok valamit. Maradj nyugodt és laza.


25/f

nov. 13. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!