Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan férfi, aki...

Van itt olyan férfi, aki online társkeresőn ismerkedett meg a nagy Ő-vel?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodok, hogy van-e értelme a dolognak. A nők napi több tíz levelet is kaphatnak, és ezek közül gondolom nem is olvassák el az összes nekik szánt levelet - sőt, egy idő után mivel gondolom unják is a napi levéláradatot, automatikusan törölnek is belőlük párat anélkül, hogy elolvasnák a tartalmát. Nekem ezen kívül az a tapasztalatom, hogy ha el is kezdődik a beszélgetés fonala, még az sem lehet garancia a "folytatásra", mivel e közben tovább keresgélnek, és mivel mindig találnak egy szebbet, jobbat, gyakran még az általuk kezdeményezett kapcsolatot is gyorsan félbe szákítják.

2023. aug. 16. 16:31
 1/10 anonim válasza:
én a billentyűzeten ismerkedtem meg vele
2023. aug. 16. 16:40
 2/10 anonim válasza:

Egy lány kezdett el nagyon rajongani értem komolyan akart, de csúnya volt így nem akartam talizni (arcra)

Meg lehetett volna 2 alkalmi

Az egyik távolt volt és volt párja így nem akartam vele semmit, a másiknak meg rengeteg partnere volt és túl lazán kezelte kapcsolatokat így elutasítottam


Lett volna egy élösködö is aki mondta ha eltartom folyamatosan azt tehetek vele amit akarok, tiltottam


Jah meg egy neonáci csaj, kigyúrt, és hitler szálasi képe mindenhol, letiltottam azt is

2023. aug. 16. 16:41
 3/10 anonim válasza:
Igen, Tinderen és már több éve házasok vagyunk.
2023. aug. 16. 16:52
 4/10 anonim válasza:

Igen.

Meleg férfi vagyok és két kapcsolat és több év magány után társkeresőn ismertem meg azt, aki nekem a nagy Ő volt.

Az élet nem igazolta az álmomat,sajnos...Bő két év után elhagyott,másért.

Már nem társkeresőzöm azóta.

2023. aug. 16. 16:57
 5/10 Camorri válasza:

Uh kettes azt az élősködőt átpasszolhatnád! Legalább lenne kivel elmenni nyaralni.


Amúgy szerintem sokan ismerik meg a nagy Őt társkeresőn. Főleg a 30+ korosztályban. Mert ugye addigra már nem olyan könnyű a dolog, mert buliban már csak fiatalabbak vannak, és amúgy is a meló és az élet... Szóval ott egyszerűbb társkeresőzni.

2023. aug. 16. 17:27
 6/10 anonim válasza:

Nekem 2x is volt onnan nagy ő, legalábbis azt hittem. Az első kapcsolatot én bstam el mert túl sokat képzeltem magamról. Kb másfél év után szakított velem.

A másodiknál nagyon fellángoltam, de ő inkább csak eltartót keresett volna, az szimplán kihűlt és szexkapcsolatként ment tovább, amíg nem talált egy neki megfelelőt.

De úgy összegezve, ha valaki ott keresgél azért ott vannak bajok a fejekben (nálam is), szerintem elég nehéz sokáig működő kapcsolatot találni ott. Legalábbis a környezetemben lévők is hasonlóan jártak. Így hát részemről is maradt a szexkeresés.

Nekem teljesen elvette az önbizalmamat attól hogy én valakinek a nagy ő lehetnék. Viszont pozitív dolog hogy ismerek onnan egy nőt akivel már több mint két éve szexszel egybekötött dumadélutánt tudunk tartani. Sose hittem hogy létezik barátság férfi és nő között, de nagyon jó barátok lettünk és tényleg mindenről tudunk beszélni.

2023. aug. 17. 09:31
 7/10 Camorri válasza:

Annyira elkeserítő ezt hallani #6os. Ha ennyire elvette az önbizalmad, akkor vissza kell hozni azt!

Én is ebben a cipőben járok jelenleg. Sok csalódás utáni sebnyalogatás. De hidd csak el hogy lehetsz nagy Ő valakinek! Magadnak! Csak tegyél érte, aztán a többi elméletileg majd jön magától. (A többiben még nekem sem volt részem, arról nem tudok mit mondani, de az nagyon jó érzés amikor fel tudsz nézni önmagadra)

2023. aug. 17. 18:00
 8/10 anonim válasza:

5,ös sok ilyen sztorim van ráadásul ezek mind gyakorin történtek, de mostanra már szinte lehetetlen itt ismerkedni, de a dizájn elött nagyon jól lehetett itt "csajozni"


Szóval az élösködö csaj elképesztő volt, eleve mondta zavarjuk le gyorsan az ismerkedés dolgott mert 18 évet betöltötte és nagyon nem akar már szüleivel élni keresne egy férfit aki eltartaná és azért cserébe mindent megtenne hogy az a férfi legnagyobb örömöket élje át.

Szerintem elég sérült lehetett mert bevallotta hogy rengeteg szexuális kapcsolata volt már 15 éves korától kezdve, saját bevallása szerint 30+ férfival volt együtt azalatt a 3 év alatt, de mentegette magát csak igazit kereste blah blah csalódott. Elég kis gonosz volt és számító is személyiségre, mondta egy hét után egy napom van dönteni hogy tali és akkor minden jó, költözik hozzám, nekem ez az egész persze nem tetszett se az elöélete se a személyisége meg hogy ki akarja tartatni magát. Bár karrier szempontjából jól keresö irányba tanult tovább, de akkor is nekem ez elfogadhatatlan volt

2023. aug. 17. 18:08
 9/10 anonim válasza:

Jelen! 2021. december 23-án volt az első randink a karácsonyi vásárban, 2022 januárjában össze is jöttünk, azóta egyre jobban szeretjük egymást. Míg másoknál kezdeti rózsaszín köd van, és egy idő után a kezdeti nagy szerelmet felváltja a ragaszkodás, addig nálunk épp fordított a helyzet, az idő előrehaladtával egyre erősebbek az érzések.

Szerencse is volt a dolog mögött, részéről szerelem volt első látásra, már a profilom láttán. Én fordítva voltam, később ismertem fel az értékeit, mert rendkívül zárkózott volt idegenekkel, mondta h kell neki jó pár hónap, vagy akár 1 év is, mire feloldódik. Így is lett, azóta totál nyitott, beszédes és jó fej lett lány lett belőle, eleinte meg szinte alig szólalt meg, és ez jó pár hónapig zavart benne.

De fontos tudni, hogy előtte 1,5 évet voltam társkeresőkön (főleg Tinderen), sok sikertelen randim volt. Vagy engem utasítottak el pár hét után, vagy nekem nem jött be a randipartner élőben. Kemény időszak volt, többnyire a Covid-időszak alatt volt ez a 1,5 év, éreztem is a hatását az embereken és a randipartnereken. Az ingerszegény mindennapok jól bekavartak az ismerkedésbe és az emberek közötti kapcsolatokba, tudnék mit mesélni erről is.

29/F

2023. aug. 18. 01:48
 10/10 A kérdező kommentje:
8-as - szomorú olvasni, hogy olyan lányok is vannak, mint amilyenekről Te is írtál. Nem sérült volt, hanem elkényeztetett, válogatós, beképzelt és nem kicsit volt elszállva magától - és nem utolsó sorban - élősködő. Nehéz a mai világban ismerkedni (még a neten is) egy olyan korban, ahol az emberek "követőket" gyűjtenek az instagramon, influenszerek akarnak lenni, akik mások életére hatással lehetnek, még ha hülyeségekkel is, és akik számára a külsőségek jelentik a mindent, amin keresztül egy adott képet sugározhatnak a külvilág felé magukról (ami gyakran teljesen hamis). Nem könnyű manapség normális, a földön járó, és korrekt emberekkel ismerkedni.
2023. aug. 18. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!