Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Férfiak! Hogy viszonyultok a...

Férfiak! Hogy viszonyultok a pick me jelenséghez?

Figyelt kérdés
Nagyon sok naív, butuska, kényes picsa fiatal felnottbe utkozom redditen, instan...social median, de a tomegkozlekedes során is, bevásárlás soran. Azt veszem észre, ez a tobbseg..vagy pedig az emberkedos nōk. Nem nehéz így értelmes párt találni?

nov. 15. 15:29
 1/10 anonim válasza:
Én személy szerint jobb szeretem a "szürke kisegér" lányokat, akik kedvesek, őszinték, mert én is olyan vagyok, csak fiúban.
nov. 15. 15:35
 2/10 BeefEater válasza:
A mihez hogy viszonyulok?
nov. 15. 15:40
 3/10 anonim válasza:
Mi az a pick me?
nov. 15. 15:51
 4/10 anonim válasza:
Ez mit takar?
nov. 15. 16:13
 5/10 anonim válasza:
Szerintem nem vagy tisztában a "pick me" jelentésével. Ez nem azt jelenti hogy valaki buta vagy kényes... Azokat a nőket nevezzük pick me-nek, akik annak érdekében hogy szexuális vonzalmat ébresszenek a férfiakban, nekik tetsző viselkedést vesznek fel annak ellenére hogy az nem egyezik a saját személyiségükkel. Ezek lehetnek hímsoviniszta nők, vagy fiús csajok. Egyébként ugyan olyan gáznak tartom mint a modern feminista férfiakat. Elég szomorú hogy meg kell játszania valakinek a személyiségét hogy figyelmet kapjon a másik nemtől
nov. 15. 16:17
 6/10 anonim válasza:
Akkor ne használj közösségi médiát lol
nov. 15. 16:41
 7/10 anonim válasza:
Nem értem a kérdést. És az az érzésem, szerintem helytelenül használod a pick me kifejezést - nem azt jelenti amire te úgy tűnik gondolsz.
nov. 15. 18:05
 8/10 anonim válasza:
Szerintem van különbség aközött, hogy olyan dologgal akar imponálni, amivel nem szokott, vagy amivel nem szeret. Az előbbinek örülök, az utóbbit pedig nem értem.
nov. 15. 22:41
 9/10 gabor49 válasza:
az meg mi
nov. 16. 05:58
 10/10 anonim válasza:
Hogy micsoda?
nov. 16. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!