Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mit csináljak ha egy rendezvén...

Mit csináljak ha egy rendezvényen tetszett a hostess lány?

Figyelt kérdés
2 napos rendezvény, tehát valószínűleg holnap is ott lesz, gondolom...

nov. 17. 00:44
 1/10 anonim válasza:

Ha tényleg tetszik és ott lesz, akkor lépj.

Nincs veszteni való.

nov. 17. 00:47
 2/10 anonim válasza:
Csak figyelj hogyan közelítesz. Mert sokan kb prostituáltnak tekintik őket, szóval csak ne gondolja, hogy te is ilyen vagy és fizetni aksrsz neki.
nov. 17. 00:52
 3/10 A kérdező kommentje:

Okés köszi a tanácsokat 😄 Hát mindenképp normálisan közelednék felé, szerencsére nem tahónak neveltek itthon 😅


És kérdezzem meg hogy a rendezvény után van-e kedve beülni valahova meginni egy kávét, vagy mi legyen? 😅 Tudom hogy máshogy nem lehet és nem szabad várni a csodát, csak nekem az ilyen 0 ismeretséges randira hívások mindig olyan furák voltak, ezért vagyok kicsit szerencsétlen és tanácstalan 😅

nov. 17. 00:56
 4/10 anonim válasza:
Azért, mert tényleg furák. És az embert munka közben meg főleg nem illik ilyenekkel traktálni.
nov. 17. 02:56
 5/10 anonim válasza:
Kérdezd meg 10 ezerért mi fér bele.
nov. 17. 06:25
 6/10 anonim válasza:

Nos a hostess lányok általában nem csúnyák, nagyon sokaknak tetszenek, nyilván nagyon sokan bepróbálkoznak, találj ki valamit amitől te más vagy. Sok sikert!


Ja igen, rögtön az elején kérdezd meg, hogy a barátjának tetszik-e, hogy hostesskedik vagy ilyesmi. Csak hogy ne fáradj feleslegesen.

nov. 17. 06:35
 7/10 anonim válasza:
Mutasd be neki "Jancsikát"
nov. 17. 07:29
 8/10 anonim válasza:
Csak ne háttal feküdj rá!
nov. 17. 13:36
 9/10 anonim válasza:
Kapd be neki
nov. 18. 03:25
 10/10 anonim válasza:
Szilvásbuktát.
nov. 19. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!