Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Reklámmodellkedés, hostess...

Reklámmodellkedés, hostess munka, rendezvényeken való részvétel, kreatív, ötletes kihívások (haj- sminkmodell, testfestés) szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most olvastam a hostess, reklám modell munkáról.

Azontúl még ezekről, is: rendezvényeken való részvétel, kreatív, ötletes kihívások ( haj- sminkmodell, testfestés) úgy érzem nekem való ez. Én olyan 166 cm körül lehetek, nem vagyok hosszú lábú és vékony, de szép alakom van, jól formálható. kb. Jen Selteres, csak nem olyan izmos (még). Nem igazán vagyok hízékony. Nagyon szép felsőtestem van. A lábaim átlagosak. Az arcomon is vannak szép dolgok.. 21 éves vagyok, én tudom, hogy nem vagyok kifutó modellnek való, nem is szeretnék, de ebben talán lehetne esélyem. Nem tudom hány éves korig lehetne ilyet, de nagyon megtetszett. :) Talán ha egyedinek tartanak felkelteném az érdeklődésüket. [link] Például itt van ez a lány. Őt találtam. Szerintem ennyire vagyok jó én is. Bár nem teljesen szimmetrikus az arcom, de nagyon szép szemem, és szemöldököm van, vastag szám, jó alakom. (Az orrom majd megműttetem, s akkor igazából egy egész szép arcom lesz.:)) Nem tudom, hogy műtét után is lehet-e ilyet. Nem érdekel úgy a modellkedés, mint szakma, inkább mint hobbi. Ahogy ez a lány is írja. De olvastam olyat is, hogy van olyan "modell" akinek csak egyes testrészeit fotózzák. Na nekem az is jó, sőt. Igazából pont az van bennem, hogy vannak rajtam nagyon szép dolgok, amikből azért lehetne valamit kamatoztatni.. Valaki tudna segíteni? Nem találtam ilyesmi oldalt. Vagy mesélnétek erről, hogy milyen, illetve, hogy lenne-e esélyem szerintetek? :) Vagy milyen kapcsolatok kellenek ehhez? Valakinek van tapasztalata, az is írhat. Nagyon szépen köszönöm! :)



#testfestés #hostess munka #reklámmodellkedés #rendezvényeken való részvétel #haj- sminkmodell
2016. máj. 14. 11:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!