Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Biszex vagy leszbikus hölgyek...

Biszex vagy leszbikus hölgyek ismerkednétek Győrben?

Figyelt kérdés
Ötvenes nőként, szintén hölgy barátnőt keresek. Mindenképp nem dohányzó és normál vagy inkább vékony testalkattal. Kedves, aranyos és igényes. Sok szabadidőm van.

2023. nov. 17. 02:31
 1/6 anonim válasza:
Nem
2023. nov. 17. 06:32
 2/6 anonim válasza:
Ha sok időd van, akkor nem baj ha nem is győri?
2023. nov. 17. 08:31
 3/6 A kérdező kommentje:
Hol élsz?
2023. nov. 18. 00:52
 4/6 anonim válasza:
A párom ismerkedne.
2023. nov. 18. 23:46
 5/6 anonim válasza:
már megint itt vagy? cseszd mar ezt a helyet hallod menj ki a szabadba vagy a sötét bulihelyen smárolj le egy csajt és fuss haza:D más megoldás nincs, szívás ez mert nehéz dolgod van. Vedd poénnak:D de a munkahelyen hátha akad. Nyilván nehéz rátérni a lényegra vagy közölni nőkkel a dolgot mert sokszor elutasítóak nyilván, de ezzel a társkeresős oldallal vigyázz mert sok a beteg perverz ember soha nem tudhatod ki van mögötte én vakrandikba nagyon nem mennék bele. De szomszédaim egy pár, ők pl. konkrétan leszbikus társkeresőn ismerkedtek meg nem itt. És azóta is együtt vannak, jó ők már idősek mondjuk, de ott nagyobb esélyed lenne szerintem. Vagy egy olyannál aki ilyen körökben mozog hátha bemutat valakinek. Szar nőkkel kwzdeni mert soha nem lesz úgysem semmi, nekem is nehezen jön össze pasi létemre. A helyedben megkérnék egy bi csajt mondjuk hogy szervezzen, biztos vannak klubbok egyebek ahol lehetne normálisan
márc. 28. 19:00
 6/6 anonim válasza:
Pancser kanok mindent is tudnak.😅
márc. 28. 23:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!