Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mennyire igaz az hogy már a...

Mennyire igaz az hogy már a balkánról érdemes barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés

Nem rég egy ismerősöm mondta hogy ha valaki szép lányt szeretne aki nincs is elszállva magától, nem flegma és nem nagyképű akkor érdemes balkáni országokban szétnézni (mielőtt valaki lecsapná a magas labdát úgy értem még Magyarországnál is balkánibb ország), esetleg oda menni kirándulni, mint például Románia, Szerbia, Ukrajna, Bulgária stb. Aztán onnan kell ide haza költöztetni és sokkal normálisabbak, szerethetőbbek, mint a magyar lányok vagy nyugati szomszédaink. És hogy sokkal csinosabb lányok is hajlandóak szóba állni az emberrel. Ez mennyire lehet igaz?


Megspórolom az ilyen "Álmodik a nyomor" stb válaszokat, ha lenne társam akkor is ugyan olyan érdekes kérdésnek tartanám, és kíváncsi lennék mások véleményére. Esetleg olyan válaszát is várom aki pl Romániában él ő hogy látja?


2023. nov. 17. 23:15
1 2 3
 1/24 anonim válasza:

Szerintem Magyarországon is van még rengeteg nem elszállt szép lány, itt a nyugati gondolkozás nagyrészt még csak Pestre korlátozódik, esetleg a nyugathoz közeli városokra.

De mondjuk gyere ide a keleti országrészre, teljesen más világ mint Budapest vagy Győr.

2023. nov. 17. 23:18
 2/24 anonim válasza:
Mi tart vissza? Menj! Egészségedre!
2023. nov. 17. 23:20
 3/24 anonim válasza:
"nincs elszállva magától" = az önbecsülése nulla, ezért a legnyomibb inceleknek is van esélyük nála
2023. nov. 17. 23:22
 4/24 A kérdező kommentje:

"De mondjuk gyere ide a keleti országrészre, teljesen más világ mint Budapest vagy Győr."


Én pont győri vagyok. :D Akkor lehet országon belül is más lenne.


"Mi tart vissza? Menj! Egészségedre!"


Valaki magyarázza már el nekem..miért nem lehet simán csak egy normális beszélgetést lefolytatva válaszolni, ahelyett hogy valakinek mindig arcoskodnia kelljen és minden áron ő akarjon lenni a vicces csávó? :D (Vagy csaj) De ha attól érzed jól magad hogy ilyen kis Gyurcsány epigon vagy akkor hajrá.

2023. nov. 17. 23:37
 5/24 anonim válasza:
Magyarország is Balkán, szóval...
2023. nov. 17. 23:39
 6/24 A kérdező kommentje:

""nincs elszállva magától" = az önbecsülése nulla, ezért a legnyomibb inceleknek is van esélyük nála"


Ilyen is biztos van. De én most nem erre a kategóriára gondolok, úgy tűnik mintha szándékosan akarnád ebbe terelni a dolgot. Vagy talán tagadod hogy sajnos nagyon sok nagyképű lekezelő flegma lány van akik nulla önreflexióval teljesen hamisan látják a saját személyiségjegyeiket? Ha szerinted nincsen sok ilyen lány idehaza akkor ez a te véleményed, nekem más, de tiszteletben tartom ha te így látod.

2023. nov. 17. 23:40
 7/24 A kérdező kommentje:

"Magyarország is Balkán, szóval..."


Benne van a kérdésben, így nem ér.

2023. nov. 17. 23:40
 8/24 anonim válasza:
Ha itt nem sikerült, akkor ott sem fogsz tudni! Meg remélem azzal is tisztában vagy, hogy amilyen nőre te vágysz, ők nem lesznek a szexpartnereid, meg nem lesz felesben fizetés a randin. Ők hagyományosan gondolkodnak, és elsősorban férjet keresnek, ha azt látják, hogy neked komolytalanok a szándékaid, szóba sem állnak veled. Vagy "véletlenül" teherbe esnek az első szexnél, és veheted feleségül, vagy fizetheted a gyerektartást. Feleségként pedig elvárják, hogy 100%-ban te tartsd el őket, egy élhető színvonalon, miközben szülnek neked 4-5 gyereket, akiket szintén neked kell eltartanod.
2023. nov. 17. 23:45
 9/24 A kérdező kommentje:

"Ha itt nem sikerült, akkor ott sem fogsz tudni! "


Miből gondolod hogy nem sikerült? Vagy hogy nem volt már? (volt, sajnos elvesztettem betegség miatt.. 7 éve voltunk együtt minden tökéletes volt)


"Meg remélem azzal is tisztában vagy, hogy amilyen nőre te vágysz, ők nem lesznek a szexpartnereid, meg nem lesz felesben fizetés a randin. Ők hagyományosan gondolkodnak, és elsősorban férjet keresnek, ha azt látják, hogy neked komolytalanok a szándékaid, szóba sem állnak veled. Vagy "véletlenül" teherbe esnek az első szexnél, és veheted feleségül, vagy fizetheted a gyerektartást. Feleségként pedig elvárják, hogy 100%-ban te tartsd el őket, egy élhető színvonalon, miközben szülnek neked 4-5 gyereket, akiket szintén neked kell eltartanod."


Én még ezt meg is teszem, ha normális és szeret. Nekem ezzel az ég világon semmi problémám nem lenne ha számára nem csakis az anyagiakról szólna. Nem rég volt egy másik kapcsolatom ami nem tartott sokáig, mert bár mindent megtettem érte és teljesen normálisnak gondoltam hogy anyagilag is támogatom ahogy csak tudom, de amikor volt egy műtétem ami miatt 2 hétig nem tudtam csak ágyban feküdni akkor még csak meg sem látogatott teljesen irracionális mondva csinált okokkal és ezen teljesen ledöbbentem. És unom már azokat a kapcsolatokat ahol mindig csak én adok, de semmi figyelmet nem kapok. És az a tapasztalatom a legtöbb nő idehaza ilyen, bár lehet azért is indulok egy hendikeppel mert pont az egyik válaszoló által is bemondott ilyen szempontból rosszabb város közül lakom az egyikben.

2023. nov. 17. 23:56
 10/24 anonim válasza:
Az egyes nem tudom hol él de itt debrecenben szinte minden nő értéktelen, ne gyere ide
2023. nov. 18. 00:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!