Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lehet (érdemes) itt még...

Lehet (érdemes) itt még ismerkedni, mint régebben? Ha igen, gyere rám! (F)

Figyelt kérdés

A téma adott: budapesti, 30-as éveit épp csak taposni kezdő, introvertáltabb típusú, mozgást, fotózást, mély (és kétszemélyes), éjszakába nyúló beszélgetéseket kedvelő, humorérzéket különösen értékelő hímtag (lefaszoztam magam, megspóroltam nektek) keresné a hozzá passzoló korú, habitusú és érdeklődésű, éjszakai bagolyként működő női felét, akire újra csillogó szemekkel nézhet rá és akinek a szeretetnyelve szintén a minőségi együtt töltött idő és a testi érintés, bújás - ha eddig ne adj Isten ezekből hiányt is szenvedett az életben, akkor most jó helyen jár. Mivel a legtöbb mai lóbaszónak a hónaljáig se érek (170 cm), így értelemszerűen maradnék ezalatt a magasság alatt, nem szeretnék senki sérve lenni. Ezzel ki is merültek a testi "elvárásaim".


Magyarázkodás (amolyan ÁSZF, nyugodtan görgess, ha letojod): a legjobb helyet választottam hozzá, tudom. Viszont jó pár évvel ezelőtt igen érdekes és értékes nőkkel (már nem úgy értékes, hogy fizetős :D) összesodort itt az oldalon az élet és gondoltam újra belevágnék. Persze vágom, azóta kifordult magából az ország, meg a világ is. A kérdésem oka amúgy prózai - home office-ban dolgozom több éve, bulizni és iszogatni nem járok, baráti társaság szétszéledve az ország több felére, a hobbim is eléggé elszigetel (ettől függetlenül élménydús), a társkeresőhöz meg nem vagyok elég topos, csak olyan "átlagos". Az pedig sejthető, hogy ott nem azt nézik, hogy a kép mögött rejlő ember máshogy is lehet értékes. Így itt próbálkoznék, mivel arc nélkül előbb emberileg ismernek és esetleg kedvelnek meg, a kép pedig sokszor hazudik is.


Sikersztorikat is szívesen olvasok és örülök veletek, ha nektek már sikerült ugyanezt elérni a Gyakorikérdéseken. :) A remény hal meg utoljára (mi meg előbb...)


2023. okt. 23. 18:01
 1/7 anonim válasza:
Ez a "minőségi együtt töltött idő" valami újbeszél dolog?Mert én nem igazán értem,hogy mitől lesz minőségi pl. a sztárbákszban mosogatólevet szürcsölgetni.
2023. okt. 23. 19:12
 2/7 A kérdező kommentje:
5 szeretetnyelv egyike (osztatlan figyelem, az aktív hallgatás és a szemkontaktus beszélgetés közben, vagyis valóban figyelsz a másikra, nem csak elbeszélsz a füle mellett).
2023. okt. 23. 19:28
 3/7 anonim válasza:
Sajnos nem felelek meg a kritériumoknak, de egy szellemi felüdülés volt olvasni a bemutatkozásod. Sok sikert! 😉
2023. okt. 23. 23:18
 4/7 A kérdező kommentje:
Szívesen nyújtok a lelki wellness szolgáltatást. 😀 Miben buknál meg, mit gondolsz?
2023. okt. 23. 23:42
 5/7 anonim válasza:

😄

Idősebb vagyok, magasabb, és túl problémás. Szóval nem ajánlom magam, csak gondoltam megjegyzem, hogy mindig akad itt olyan, aki értékeli az efféle humoros megfogalmazást. ☺️

2023. okt. 24. 00:02
 6/7 A kérdező kommentje:

Kár érte, kiváló ügynök volt... ☹️


A kor csak egy szám, a magasság is, a sok probléma is a "szánkból jön", szóval egyszerű a képlet: csukjuk be a szánk. 🙃

2023. okt. 24. 00:11
 7/7 anonim válasza:

Kifejezetten felüdülés volt olvasni a soraidat. A rostán én se megyek át mert magas vagyok, és az életkorom is inkább a 40-hez konvergál. Ettől függetlenül kívánok sok sikert neked. :)

Évekkel ezelőtt egy teljesen random kérdés alatt ismertem meg itt egy pasit, akit sajnos elszalasztottam. :( Azóta is bánom. Vígasztal a tudat, hogy neki azóta mindene megvan. :) Gyerek, feleség, bodottá'

Szóval nem lehetetlen küldetés.

2023. okt. 24. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!