Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan írjak rá arra a srácra,...

Hogyan írjak rá arra a srácra, akivel csak az egyetemen látjuk egymást?

Figyelt kérdés
Többször éreztem, hogy figyel engem és próbált a közelemben, társaságomban lenni, beszéltünk is, de nem sokat. Szerintem tetszem neki, de nem akarok túl nyomulós sem lenni. Mit javasoltok, gáz ha valamilyen egyetemes "kifogással" írok rá?

nov. 24. 22:25
 1/10 anonim válasza:
Nem kell "nyomulós" legyél, viszont lehetsz egyértelmű.
nov. 24. 22:29
 2/10 anonim válasza:
Írj rá, hogy szeretnéd felvenni vele a CSOK-ot.
nov. 24. 23:43
 3/10 anonim válasza:
Dehogy gáz, sőt, ha érdekled tényleg, akkor örülni fog még egy alap "kifogásnak" is. :D
nov. 25. 01:25
 4/10 anonim válasza:
Ha annyira érdekelnéd akkor már írt volna. Lehet kicsit többet kellene vele összefutni a valóságban és utána már írhatsz neki és nem kell kifogás.
nov. 25. 06:26
 5/10 anonim válasza:

Ha ugyanazon a szakon vagytok, akkor érdeklődjél a házi feladatairól. (Az sem rossz kezdés, ha "felvennéd vele a CSOK-ot"...)


Na, csak ügyesen! Aztán majd meglátjátok. :)

nov. 25. 07:49
 6/10 anonim válasza:

Itt olyan sok az egyetemista bot

Minden 3 kérdésben olvasható hogy “egyetem”

nov. 25. 08:20
 7/10 anonim válasza:
Hát, ha közös tárgyra jártok, akkor lehet téma bármi pl. órával kapcsolatos:hiányoztál egy óráról és átudná-e küldeni a jegyzetét,ő megtudja-e oldani az adott feladatot, tud-e segíteni beadandóban stb...Bármi ilyesmi.És onnantól meg mehet a beszélgetés.Ha szimpatikus vagy neki,nem fog visszautasítani
nov. 25. 11:48
 8/10 anonim válasza:

7

Biztos hihető hogy csak ő tud segíteni egy majdnem idegen. Nem a barátnői akikkel együtt jár órára.

nov. 25. 12:00
 9/10 anonim válasza:

Ha szoktál vele beszélgetni néha nyugodtan jelöld be. Talán még magától is fog írni


Ha meg nem akkor kérd el a vázlatát vagy ilyesmi

nov. 25. 19:10
 10/10 anonim válasza:
Hasonló helyzetben voltam anno. Én bejelöltem a srácot Facebookon és egy hét múlva rám is írt, hogy elkérheti-e a jegyzetemet. Utána össze is jöttünk:) szóval csak bátran, egy bejelölés vagy ráírás nem kerül semmibe
nov. 26. 06:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!