Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Külföldön dolgozom.Szeretnék...

Külföldön dolgozom.Szeretnék társat találni magam mellé. Akiknél eddig próbálkoztam (nem online), azoknak nem volt vonzó a külföldi élet. Ezért próbálom itt meg.25-31 éves korig keresek hölgyet. Írj rám és privátban kereslek. Érdekel?

Figyelt kérdés

nov. 26. 19:41
1 2
 1/16 anonim válasza:
Azért azt is megírhatnád, hogy hol van az a külföld meg mi érdekel téged, stb.
nov. 26. 19:46
 2/16 anonim válasza:
Hát ha külföldön dolgozol akkor gondolom ott is élsz mármint huzamosabb ideig ott vagy.Én is külföldön kezdtem dolgozni 2014ben mégsem Magyarországon kerestem magamnak társat.Minek ha nem ott élek? Idekint egy társkeresőn ismerkedtem meg egy itteni sráccal ma már a férjem és hamarosan születik az első gyerekünk.Bocsi de nem értem a logikát a kérdésedben.
nov. 26. 20:28
 3/16 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék külföldi lányt, abszolút magyar lányt keresek.

Még egy pár évet szeretnék kint tartózkodni és utána hazaköltözni. Addig is szeretnék valakit mellettem tudni (persze később is), mert a távkapcsolat nálam kizárt. Keveset vagyok Magyarországon, ezért nincs sok időm ismerkedni.

nov. 26. 20:45
 4/16 anonim válasza:
De hol külföldön?? Azért nem mindegy, hogy Ausztria vagy Afganisztán.
nov. 26. 21:38
 5/16 A kérdező kommentje:
Németország
nov. 26. 22:03
 6/16 anonim válasza:
De most mit vársz el? Hogy a csaj akit megismersz hagyjon ott csapot papot Magyarországon és menjen ki hozzád Németországba? Dolgozzon is vagy eltartod?
nov. 26. 22:21
 7/16 anonim válasza:

"Nem szeretnék külföldi lányt, abszolút magyar lányt keresek.


Még egy pár évet szeretnék kint tartózkodni és utána hazaköltözni. Addig is szeretnék valakit mellettem tudni (persze később is), mert a távkapcsolat nálam kizárt."


Holnap be is adom a felmondásomat, eladom a lakásomat aztán költözök is ki hozzád hercegem! 💗 Álmodozz még...

nov. 27. 02:41
 8/16 anonim válasza:
Német lányt aligha fogsz felszedni vagy a fene tudja. Sokkal ritkább, mint amagyar lány német fiú. A kinti élet hátránya többek közt ez. Én csak családdal költöznék, mert ha nem, akkor ez cigányélet. Igazad van kérdező. De ha tényleg akarsz valakit, akkor adj meg minden infot, amit csak lehet.
nov. 27. 04:34
 9/16 anonim válasza:
hány éves vagy?
nov. 27. 17:31
 10/16 A kérdező kommentje:

6.Akár igen, de nem kell túlgondolni. Mellettem nincs rászorulva, hogy dolgozzon. Viszont, ha szeretné lekötni magát nem bánom.

7.Ez nem álom. Mint, már írtam nincs túl sok időm ismerkedni. Adok egy esélyt itt is.

8.Megadok minden infót magamról, akit valóban érdekel. Privátban.

nov. 27. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!