Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Jó lenne egy kedves és értelme...

Jó lenne egy kedves és értelmes férfival ismerkedni. Vajon hol találok ilyet?

Figyelt kérdés

dec. 2. 15:40
1 2 3 4
 11/40 anonim válasza:
Írj, hátha megfelelek a kritériumoknak:)
dec. 2. 16:38
 12/40 anonim válasza:

A Föld nevű bolygón. :)

Nagyképűen azt állítom magamról, hogy értelmes és kedves vagyok, de az itteni tapasztalataim ezt cáfolják. Valami baj van velem, ugyanis 1-2 privát üzenet váltása után eltűnnek a nők (ha egyáltalán tényleg nő van a másik oldalon), vagy heteket kell várnom a válaszokra, azt pedig értelmetlennek találom és megunom.

dec. 2. 16:39
 13/40 Barnabas333 válasza:
Csak technikusim van és őrültnek tartanak, mert szeretek nővel csókolózni. Kérdezőröl nem tudjuk kicsoda...
dec. 2. 16:56
 14/40 anonim válasza:
Az ilyeneket úgyis mindig mindenki unalmasnak tartja és semmibe veszi, aztán jön a lekoptató szöveg, hogy "kedves vagy, rendes vagy, de...".
dec. 2. 18:12
 15/40 anonim válasza:
Itt biztos nem!!
dec. 2. 18:37
 16/40 anonim válasza:
#13 neked van párod,kiestél.
dec. 2. 18:42
 17/40 anonim válasza:
Írj, ha gondolod. :)
dec. 2. 18:43
 18/40 anonim válasza:
Írj, ha gondolod, és 28-45 év közti vagy.
dec. 2. 19:21
 19/40 anonim válasza:
Én ilyenkor bele szoktam nézni a tukörbe :)
dec. 2. 19:24
 20/40 anonim válasza:

Az a baj, hogy már nagyon sokszor végighallgattam ezt a "kedves, értelmes férfit akarok" szöveget. Itt az oldalon például legutóbb 3 hónapja. Akkor megtalált egy lány, jóval fiatalabb volt nálam, így nem nagyon akartam találkozni vele, de aztán kiderült, hogy egy településen élünk, így végül belementem. Ő is elpanaszolta nekem, hogy mennyi beteg férfivel volt dolga itt az oldalon, és milyen jó lenne már neki egy normális férfi, aki komolyan veszi őt. Hát én komolyan vettem, de nem kellett volna.

Három találkozót sikerült összehoznunk, de azt is csak nyögvenyelősen, és nagyon rugalmasnak kellett hozzá lennem. Aztán utána szépen el is tűnt ahogy kell.

A második találkozónkra először konkrétan elfelejtett eljönni.


Szóval az a baj, hogy aki a mai violágban kedvesen és normálisan viselkedik, azt szarba sem veszitek!

dec. 2. 20:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!