Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Jó lenne egy kedves és értelme...

Jó lenne egy kedves és értelmes férfival ismerkedni. Vajon hol találok ilyet?

Figyelt kérdés

dec. 2. 15:40
1 2 3 4
 21/40 anonim válasza:
#20: Sajnos nagyon igazad van. A nőknek csak a szájuk nagy, aztán meg teljesen mást csinálnak, mint amiről előtte szónokoltak. Előadják, hogy nekik egy rendes, normális férfi kell, aztán meg amikor ott vagy nekik, akkor leszarnak, és rohannak egy nagydumás kandúr után, végül pedig sírnak, hogy őket mindenki csak kihasználja, tönkreteszi.
dec. 2. 20:24
 22/40 anonim válasza:
Megtaláltál :)
dec. 2. 20:26
 23/40 polarbeer válasza:

Kedves Kérdező!


Doktori hallgató kutató biológus pasi jelen!


Nekem nyugodtan írhatsz, megígérem, hogy értelmesen, sőt, izgalmasan fogok válaszolni (doktorandusz biológusként állatok színlátását kutatom... tudok érdekes dolgokat mesélni), és ha szimpi vagy, még teára is meghívlak.


Magamról: 178 cm magas, közepesen sportos, ápolt külsejű, világosbarna hajú, barna szemű pasi vagyok. Nagyon mosolygós, fiatalos arcom van, sokat nevetek, általában 27 év körülinek tippelnek :)

Imádom a természetet, szabadidőmben sokat kirándulok és madarászom a haverjaimmal. YT: Fókuszcsoport, Pottyondi, Bödőcs, Ted Talks, barkácsolós vidik. Ha meg filmek, akkor Gyűrűk Ura, HP, Star Wars bármikor és minden mennyiségben!


Nagyon kíváncsi vagyok, h írsz-e ;)


Hidd el, nem tennél rossz lóra!


31/F

dec. 2. 22:37
 24/40 Barnabas333 válasza:
16os épp új életet tervezek kezdeni, de nem kell féltékenynek lenned, innen a gyakoriról meghagyom az összes nőt nektek. Van jobb ismerkedési lehetőség.
dec. 3. 08:44
 25/40 anonim válasza:
Beszarás hogy van aki ezt komolyan veszi xdd
dec. 3. 09:24
 26/40 anonim válasza:
Wonderland
dec. 3. 09:48
 27/40 anonim válasza:
Nekem van két színházjegyem. 40+ férfi elkísérhet.
dec. 3. 13:18
 28/40 anonim válasza:
Kedves értelmes férfi jelen!
dec. 3. 18:51
 29/40 anonim válasza:

# 23


ez nagyon égő volt


köszönöm szépen, hogy éghettem helyetted a gép előtt

dec. 3. 22:06
 30/40 anonim válasza:

Ez egy jó kérdés


23/nő

dec. 3. 22:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!