Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van-e itt olyan 17-25 közötti...

Van-e itt olyan 17-25 közötti fiú/lány, aki ismerkedne?

Figyelt kérdés

Sziasztok, szép napot mindenkinek!


Először is, tisztáznám a kérdésem mivoltát. 17 éves vagyok, fiúkat inkább párkapcsolat céljából keresek(erről kicsit később), lányokkal csak barátkoznék, hisz hetero vagyok😊.


Magamról:

Hajdú-Bihar vármegyében élek, gimnazista vagyok. Angolul, olaszul, és spanyolul beszélek. Szeretem a művészeteket, sokat rajzolok, festek, írok, táncolok jómagam is. Sportolás sem áll távol tőlem. A zenét imádom, igazából bármilyet, bármilyen nyelven, így egy közös pont tuti van😁. Leginkább a 70-80-90es évek zenéit, filmjeit szeretem, talán még 00's, mivel szerintem több tartalmat, jelentést hordoznak.

Szorgalmas, motivált vagyok, érzékeny, mélyen érző, de szerintem humoros is vagyok. Nálam nincsenek tabuk, szeretek hosszasan beszélgetni bárkivel az élet dolgairól.

Szeretek élni, önfeledten nevetni, táncolni, stb. "butaságokat" csinálni. Buliba is szoktam járni, de nem "r.bancoskodni", csak jól érezni magam, "diszkózni". Nem vagyok aktív alkohol-dohány-bármilyen szerfüggő, néha előfordul egy-egy szál esetleg bulikban, vagy 1-2 pohár ital, de semmi komoly. Nem is szeretem, nem is egészséges.

Barátilag megbízható vagyok, segítek ahol tudok.

Párkapcsolatilag nem kérek többet, mint amit adni tudok, de azt szívből adom. Nagyon tudok szeretni.

Szenvedélyem még az utazás, tanulmányaimat Pesten, később akár külföldön kívánom folytatni.

Igazából olyan társra vágyom, akivel meg tudjuk élni az igaz szerelmet, őszintén viszonyulunk egymáshoz, és nem csak d.gni kellek. Szeretek elvont dolgokon gondolkodni, élet értelme és hasonlók. Eredetileg meg vagyok keresztelve, de nem vallom a keresztény vallás tanításait, viszont Istenben, teremtőben hiszek, mert ez a sok szr és jó ami van nem lehet véletlen :DDD

Igazából olyan társra vágyom, ahogy említettem aki kultúrált, de persze nem kell úriembereskedni, de legyen higiénikus, adjon magára stb., legyen vicces, komoly vagy bolondos ha kell.


Bocsánat ha hosszúra nyúlt, remélem, bízok benne hogy tudok magamnak ilyen társat találni, és nem nagyok az elvárásaim.


Mindenkinek további szép napot kívánok!



dec. 3. 14:00
1 2
 1/14 anonim válasza:
Egyénként nem nagyok az elvárásaid, sőt, teljesen normálisak. Szimpatikus vagy, de messze élsz tőlem, ami feltételezem, hogy problémás, így nem írok neked. Mindenesetre másokhoz sok sikert! :)
dec. 3. 17:19
 2/14 anonim válasza:
Szia nekem írhatsz 22f
dec. 3. 23:35
 3/14 anonim válasza:
#2 Kamu amúgy.
dec. 4. 15:32
 4/14 anonim válasza:
Kár, pedig normálisnak tűnt :(
dec. 4. 15:44
 5/14 anonim válasza:
#4 Már ott bukott a dolog egyrészt, hogy 17 évesen úgy ír mint egy negyvenes, de ez még nem bizonyíték... A másik amiből tudhatod, hogy nem ír vissza semmire.
dec. 4. 15:53
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem vagyok kamu :DDD Válaszolok mindenkinek, elnézést ha nem, csak elfoglalt napjaim vannak.

Kedves utolsó, bocsánat ha nem válaszoltam neked :).

Illetve attól hogy vannak kultúráltabb tizenévesek nem kell egyből le 40ezni :)

dec. 4. 16:10
 7/14 anonim válasza:
#6 Hát, pedig én úgy hiszem kedves voltam, semmi perverz szándék, vagy ilyesmi, normálisan írtam neked, sőt megkérdeztem mire vagy kíváncsi, és nem történt semmi... Ennyit erről.
dec. 4. 16:12
 8/14 A kérdező kommentje:
Azért kérlek azt is tedd hozzá, hogy megkértelek, mesélj magadról. A "hát mire vagy kíváncsi?" pedig nem túl meggyőző...
dec. 4. 16:15
 9/14 anonim válasza:

#8 Én: Szia, én viszonlyag intelligens srácnak tartom magam, akit "nem került el" az általános műveltség, nagyon szívesen megismerkednék veled párkapcsolat céljából, és a keresett korcsoportban is benne vagyok.


Te: Mesélsz magadról , kérlek?


Minden köszönés nélkül... Azért ez is elmond pár dolgot... :/

dec. 4. 16:18
 10/14 anonim válasza:
Majd biztos mesélgetni fogok rögtön egy idegennek, aki "megtisztelt" 3 szóval, egy mondatban.
dec. 4. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!