Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak itt esetleg korombeli...

Snasy01 kérdése:

Vannak itt esetleg korombeli animés lányok akik ismerkednének?

Figyelt kérdés

Esetleg vannak itt alacsony (bár ez nem feltétlen kitétel) animés lányok akik szívesen ismerkednének?

Rólam: 180cm 25 éves férfi, munkával, saját lakással. Cosplayezem is és rendszerint járok ki conra. Fejér megye környékén legfőképp de távolabb is belefér.



dec. 4. 15:55
1 2
 1/15 anonim válasza:
Amúgy ez most nem fog tetszeni, de mi a f*szért itt keresgetsz? Pontosan milyen emberekre reméled, hogy ráakadsz itt szerinted, vagy hogy az írogatásnál tovább juttok,/ nem leszel átverve, hmm? A másik, hogy értem én hogy vannak az embernek preferenciái a partnere kinézetét illetően, de ebből feltételezem, hogy nem haverokat keresel, hacsak nem akarsz valakivel együtt cosplayelni és a karakter alacsony kell legyen. Miért nem a con-on ismerkedsz, vagy animés fórumokon, MMORPG-chatekben, discordon ahol célzottan ilyen emberek gyülekeznek? Valamivel nagyobb esélyed lenne. BAKA!
dec. 4. 17:18
 2/15 anonim válasza:
sussy baka
dec. 4. 17:52
 3/15 anonim válasza:

Egyetértek a kérdezővel. Továbbá legyenek a méretei 90-60-90, egynyolcadban legyen furry, legyen milliárdos, hogy eltartson és legyen egy anyja, aki szingli és annyinak néz ki, mint ő.

Gondolom ilyen alap elvárások még elfogadhatóak.

dec. 4. 17:58
 4/15 anonim válasza:

#1

Nem véletlenül lett a kérdés a "társkeresés, ismerkedés" kategóriába írva,

illetve nem véletlenül lettek hozzáadva a(z) "ismerkedés, társkeresés, romantika" kulcsszavak sem a kérdéshez.


A gyakorikérdések.hu oldalnak van egy ilyen irányzata is, és pontosan azért keres itt (is, gondolom) mert szabad, ill. külön kategóriája van, ahol az erre a célra összegyült emberek találkoznak.


Továbbá, hogy "az írogatásnál tovább nem juttok".... ez teljesen független attól, hogy hol keres társat az ember az interneten.. Nyílván nem gyakorikérdéseken fognak levelezgetni amíg nem találkoznak, hanem más, erre a célra kitalált appban... Ha eljutnak addig.



#3 az egyetlen, egyébként "opcionális" kivétele az az volt, hogy legyen alacsony a lány.. A semmiért gyúnyolódsz.

dec. 4. 21:33
 5/15 anonim válasza:

#4

Akár hiszed akár nem majdnem teljesen jóindulatúan írtam. Majdhogynem semmire nem fog menni hiába van ilyen kategória, nem javasoltam volna más lehetőséget ha csak trollkodnék. Emellett ha a kategória neve társkeresés is nem azt jelenti hogy a funkciója is az, valójában gyakori kérdések a társkereséssel kapcsolatban, pl.: ti hol ismerkednétek, hogyan közelítsek meg valakit a bárban anélkül hogy creepy lennék... stb..

De ettől eltekintve persze lehet erre is használni, de miért tenné a szerencsétlen, ha jár con-ra, ha már "animés" lányokkal akar ismerkedni és ott személyesen is tud, ahol jóval könnyebb a beteg alakokat kiszűrni ha van egy kis esze miért is ne javasolhatnám neki, ahelyett, hogy itt bohóckodik. Persze lesz aki ír neki privátban, de az vagy pasi lesz, szórakozik vele, vagy írogatnak egy darabig azt cső, csóri semmire nem ment vele. Ha ennyire introvertált és az lenne a probléma, hogy nem mer személyesen ismerkedést kezdeményezni, csak így szépen fokozatosan azt írta volna. Szóval ne a kommentelőket kommenteld, hanem a szájb*tekert kérdésre válaszolj. Első voltam.

dec. 4. 21:43
 6/15 anonim válasza:

#5

Lehet, hogy tényleg nem valami jó a kategória, nem próbáltam, viszont a véleményem ettől függetlenül változatlan: Erre van kitalálva, és erre a célra is használta. Nem szídhatod le """jó indulatúan""" azért mert arra használja a kategóriát amire készült. Illetve azt sem tudhatod, hogy csak itt keres párt, mert nyílván aki párt keres nem beböfögi egyetlen egy portálra, és majd hátha.

"De miért tenné a szerencsétlen, ha jár con-ra, ha már "animés" lányokkal akar ismerkedni és ott személyesen is tud, ahol jóval könnyebb a beteg alakokat kiszűrni ha van egy kis esze miért is ne javasolhatnám neki, ahelyett, hogy itt bohóckodik."

Honnan veszed, hogy ott nem keres/keresett? Mint mondtam, ez az oldal is csak egy opció a kis millió másik közül. Felhoztad példának az animés fórumokat, MMORPG-ket, discord szervereket, mintha ott nem eshetne meg az a szituáció, hogy találkozik egy catfish-el.. Az internet ilyen, és teljesen tisztában van vele. A "bohóckodik" pedig egy erős szó a társkeresésre, de te tudod.

"Persze lesz aki ír neki privátban, de az vagy pasi lesz, szórakozik vele, vagy írogatnak egy darabig azt cső, csóri semmire nem ment vele."

Te ilyen jövőbelátó médium vagy? Vagy azt hiszed hogy a gyakorikérdések felhasználói 100%-a férfi aki a magányos férfi-társaira vadászik?

Gondolom próbáltad már, ha ennyire, láthatóan tapasztalatból beszélsz? Remélem nem csak a seggedből húzod ki ezeket..


Szívesen kommentelem továbbra is a kommentedet, mert szabad, és mert hülyeségeket mondasz. Ja meg elég ellentmondásos vagy..

dec. 4. 22:05
 7/15 anonim válasza:

#6

Mi van ha nem leszidtam, hanem el akartam tántorítani, persze a modromat megkérdőjelezheted, de isten úgyse ezt majdenm az összes ebben a kategóriában kérdést kiíró egyénnek leírnám, hogy keljenek föl és menjenek ismerkedni személyesen ha tényleg jutni szeretnének valamire az emberi kapcsolataikat illetően tök mindegy hogy haverkodni vagy párt találni, mert még mindig ez a legjobb módja SZERINTEM, mert ugye itt mindenki az EGYÉNI véleményét fejti ki. Az hogy ellentmondásos vagyok nos igen ilyen ha széles kínálatot akarsz felhozni, minthogy itt megjelent a kérdése gondoltam én is hogy nem csak ez az egy online fórum áll rendelkezésésre eltekintve attól hogy én vagy akárki más mit javasol.

Nem vagyok jövőbe látó sem pedig pesszimista, és abban igazad van hogy nem lehet mindenki férfi sem, azért azt írtam mert ez a legelterjedtebb és nem volt kedvem az érzékeltetéshez litániát írni, amit most megteszek úgy látszik. De úgy őszintén szerinted az ilyen esetek hány %-ában alakul ki érdemi kapcsolat, vagy ismerik meg egymást igazán ha így elkezdenek chatelgetni, persze arra jó hogy ne érezze magát az ember átmenetileg magányosnak és az estek igen kis részében akár ki is alakulhat valami, remélem te így ismerted meg azt akivel együtt vagy, vagy legalább ismersz valakit aki igen és "nem csak a seggedből húztad ki" ezt a vehemens védelmi mechanizmust és tudod valamire építeni.

Persze hogy szabad kommentelgetned, te hőskomplexusos f*sz :)

dec. 4. 22:32
 8/15 anonim válasza:

Úgy látszik, hogy még mindig nem érted amit mondok..

Az online találkozás egy kiinduló pont ami, a mai társadalomban már egy jobban elterjedt szokás mint a valóéletben történő első találkozás..

Egy érdemi kapcsolathoz nyílvánvalóan szükséges a személyes találkozás.. de, saját tapasztalatból beszélek, hogy az online világban is megtalálhatóak azok a kiinduló pontok amik akár egy valódi, és tartalmas kapcsolathoz is vezethetnek.

Sok minden lehet az első lépcsőfoka ennek, és az online világban (a mai társadalomban) kiindult kapcsolat száma kb. ma már több mint a való életben történő első találkozás. Amit ezzel mondani akarok, hogy, SZERINTEM a világon semmi okod nincs arra, hogy a kérdezőt eltántorítsd attól, hogy online találja meg a párját. Úgyanúgy lehet egy normális, valós kapcsolatot kialakítani kezdve online, mint a való életben. NYÍLVÁNVALÓAN több a "veszély", illetve nagyobb az aránya annak, hogy nem sikerül, de egyáltalán nem lehetetlen, illetve nem is annyira ritka a siker aránya mint gondolnád. Feltételezem, hogy te még soha nem próbálkoztál ilyesmivel, ezért gondolom semmi személyes tapasztalatod sincs ezen a téren, vagy nem próbálkoztál eleget, tekintve ha így tettél volna nem írnál ekkora baromságokat. Úgyhogy a kérdésem még mindig áll; Te honnan húzod ki ezeket az állításokat?


Hőskomplexusosnak hívni mert kommenteltem a SZERINTEM nem helyes kommentedre már csak hab a tortán. Iszonyat toxikus vagy, és nem tűröd ha nem értenek veled egyet. Régi gondolkodásmódú vagy, és képtelen vagy nyitni. Nekem ez jött le.


"Mi van ha nem leszidtam, hanem el akartam tántorítani" bohóckodásnak hívod a társkeresést, felkérdezed hogy hogy merészel itt keresni párt, utána meg hülyének hívtad. Hát haver.. Én nem tudom.

dec. 4. 23:56
 9/15 A kérdező kommentje:
Kedves 1-es! Igen tisztába vagyok ,hogy itt is vannak trollok de ahogy a #2-es irta ez egy társkereső rovat és gondoltam itt is megpróbálom mert miért ne. Természetesen több helyen ismerkedek akár személyesen is de a mai világba azért be kell lásd ez se olyan könnyű főleg ,hogy a con közösség és felhigult és azért ha oda is mész valakihez annak kicsi az esélye ,hogy nem küld el a f*szba..Ez olyan mint ha simán utcán ismerkednél egyrészt kicsi az esélye ,hogy szabad az illető másrészt meg lehet tapló nyomúlós parasztnak hisz ezért sincs már az ,hogy a férfiak ezt választják. Mellesleg igaz járok conra de sajnos munkám miatt nem mindig tudok kijutni igy interneten próbálom ezt bepótolni több -kevesebb sikerrel pl a dc, fb csoportok tapasztalatom szerint nem müködnek eléggé ilyen téren. Ezzel is csak próbát tettem hátha.
dec. 5. 00:01
 10/15 anonim válasza:

Ácsi.

Animés lányt.

Itt...

Tesómsz nézz szét animés csoportokban, hát ott vannak... XD

Meg nem akarok ünneprontó lenni, de a magyar animés lányok hidd el szívesebben beszélgetnek külföldiekkel, mivel nem sztereotípak azokkal szemben, akik a régi animéket kedvelik, a magyar közösség nagyon sztereotyp a klasszikus Dragon Ball, One Piece, Soul Eater, stb animével, ha nem szereted a Jujutsu Kaisen-t vagy nem ismered, Neked lőttek... XD

Szóval ezek a lányok inkább külföldi animés csoportokban és játékokban lesznek, főleg a Sailor Moon közeli animés csajok, akik az olyan szériákat szeretik.

Ahogy előző is írja, dc csoportok, külföldiben garantált főleg az animés bot játékok, mint az Isekai Maid.

Ott Én szeretek lenni, mert normálisak teljesen, de úgy is kell viselkedni.

Mondjuk nem is nagyon kutattam ott magyart, el vagyok a skacokkal teljesen.

dec. 5. 04:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!