Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért csinálja ezt?

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Egy lány aki elvileg a barátnőm konditeremben volt és azt ecsetelte, hogy hű de hot a pali aki elment mellette meg milyen jó teste van.

Ez nem bunkóság egy kicsit? Aztán még ő volt felháborodva hogy ne féltékenykedjek.



dec. 5. 21:25
 1/7 anonim válasza:

Ismered azt a mondást, h “hűséget fogadott, nem vakságot”?

Na mivel még csak a barátnőd, így hűséget se fogadott. Miért ne nézhetne meg valakit? Kicsit bunkó, szabad szájú. Ha kell neked így is, fogadd el, ha meg nem, akkor dobd.

dec. 5. 21:29
 2/7 A kérdező kommentje:
Az hogy megnézek más lányokat az igaz, nyilván én sem vagyok vak, de azt hogy megirjam neki, hogy fhuj képzeld milyen jó seggű csajt láttam, úgy megkurnam, az rögtön más.
dec. 5. 21:31
 3/7 A kérdező kommentje:
Ő azt mondta, hogy "ahh milyen jó pasi, szerelmes lettem"
dec. 5. 21:31
 4/7 A kérdező kommentje:
Illetve az hogy a barátnőm, nem fogadott hűséget? Csak a házastársak nem kurhatnak félre vagy mi?
dec. 5. 21:39
 5/7 anonim válasza:
#4 te minden mondást szó szerint veszel?
dec. 5. 22:15
 6/7 anonim válasza:
Teszteld csak le. Üzent meg neki legközelebb, ahogy írtad, hogy "micsoda dögös kis csajt láttam a múltkor, tudnék vele mit kezdeni". Aztán ha gondja van belőle mondd, hogy ne legyen már féltékeny.
dec. 6. 00:14
 7/7 A kérdező kommentje:
Jó ez nem rossz beismerem :D
dec. 6. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!