Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogy tetszhetnék neki, ha nem...

Hogy tetszhetnék neki, ha nem tetszek neki? (20/L)

Figyelt kérdés
Nem ismerjuk egymast nagyon. Nem tudom amugy 100% ra hogy nem tetszek neki. Annyit tudok, hogy beszél egy csajal, aki izmos, jó segű, viszont az arca nem szep (szamomra az enyém szebb és nem beképzektségből mondom), nemtudom hogy tetszik e neki az a csaj...(nincs egyutt senkivel azt tudom) Én pedig nem vagyok izmos, de kövér sem vok. Ő tornazik ,izmosabb alkat is. Es azt hiszem az olyan kanyok johetnek be neki... Es még annyi, hogy 75% hogy tudja hogy nekem tetszik. (neha köszönünk egymásnak, azt is ugy ha csak én kezdeményezek, irásbál is én kezdeményezek)

dec. 6. 09:03
1 2
 1/18 anonim válasza:
Mondjuk ez a kérdés után nem csodálkozom hogy csak akkor beszéltek ha te kezdeményezel.
dec. 6. 09:30
 2/18 anonim válasza:

1. A szerelmet nem lehet erőltetni. Annak magától kell jönnie.

2. Én azt mondom, hogy kérdezz rá, (arra, hogy ő mit érez), de előtte ne

táplálj hiú reményeket.

Úgy nem érhet csalódás.

3. Az alkatodat képen kellene látni (akár fej nélkül, nyaktól lefelé, ha

nem akarod kitenni a nagy nyilvánosság elé) hogy objektív véleményt

lehessen formálni.

dec. 6. 09:30
 3/18 anonim válasza:
Tedd ki amit van!!!
dec. 6. 09:34
 4/18 anonim válasza:
Sehogy , ha te erőlteted vagy leégsz a visszautasitástól vagy unalmába megfektet 1-2 esetben aztan koppansz . Akkor rohanni fogsz utána drámázni hogy átvert stb ahogy a tvben látod és te attól már most okosabbnak hiszed magad de nem vagy az .
dec. 6. 09:59
 5/18 anonim válasza:
Tépkedj szirmokat és mondogasd azt, hogy szeret nem szeret, kb ennyit ér maga a kérdésed.
dec. 6. 11:01
 6/18 anonim válasza:
Ti felétek csak a külső számít? Valaha gondoltál arra, hogy ha egy fiú csak a külső miatt megy másra, talán nem kéne neked? Vagy te is csak arra mész, hogy külsőleg bejöjj egy fiúnak és kész, akarja a tested? Nem számít neked, hogy belül milyennek találhat?
dec. 6. 11:10
 7/18 anonim válasza:
14-25 éveseknél csak a külső számít
dec. 6. 11:34
 8/18 anonim válasza:
20 evesen ez szerintem nagyon gáz viselkedes lany reszerol. Legyen tartasod. Ha nem ad jeleket, ne foglalkozz vele. A pasik utaljak, ha a csaj rajuk maszik. Persze oke feminizmus igy meg ugy, lephetunk mi is, bar en ebben konzervativ nezetet kepviselek. Egy ferfi tegye meg az elso lepest, ha erdeklem. Ha nem, akkor nem. Ha verem magam a foldhoz,lehetek csodaszep sem fogom erdekelni. Ez nem egy gep, amit benyomsz es bekapcsol.
dec. 6. 12:18
 9/18 anonim válasza:
Igazából mindig is az számít, ha őszinte az ember, csak idővel már a hoppon maradtak kompromisszumokat kénytelenek kötni, ha társat akarnak.
dec. 6. 12:19
 10/18 anonim válasza:
Az hogy lehet, hogy egyetlen szónál volt ékezet a többin nem? :O
dec. 6. 12:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!