Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet belőle...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet belőle valami? Tetszhetnek neki?

Figyelt kérdés
17 eves vagyok o is 17 egy osztalyba jarunk es mikor volt oram melle kellett ulnom mert mashol nem volt hely. Utána cska úgy random megkérdezte hogy én hogy vagyok. utana pedig plakatot csináltuk es pont mellé ültem megint mert ott volt szabad hely. De elotte az történt hogy pont háta mögé alltam és erre megkerdezte tolem játszanék e vele mondom igen. Valamilyen jatekot nem lényeges,flomaszterekkel kellett jatszani. De utana véletlen leejtettem a flomasztert(ceruzát) erre ketten akartunk lehajulni erte utana meg ugye o ült a széken en meg alltam es a csipomet veletlen megütötte xd mondja,hogy bocsi en meg mondom hogy nem baj es erre odaakar nyulni vagy nem tudom es megsimogatni erre mondom hogy nem baj nem baj beparaztam szószerint xd. Majd Elment az egyik lanyhoz akivel joba van es bokdoste a derekát. Nem tudom miert csinalta,ti ha értitek irjatok le. majd a flomaszterekkel elkezdtek dobalozni es mondta fiu,hogy o biztos nem veszi fel erre en felkeltem es az egyiket felvettem a masikat is felakartam,de meglàtta es gyors felkelt,hogy felvegye..

2021. ápr. 21. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Ahogy leveszem, neled tetszik.

Lehet csak féltékennyé akart tenni teged

2021. ápr. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ma csak meg mar mas ram nézett meg valamit mondott erre vissza kérdeztem,de az mondta,hogy nem nekem mondta hanem a barátjának. Meg odamentem segiteni valamit neki.. Most nem tudom mivan. Ti mit szurtok le ebből? Szerintetek egyáltalán tetszek neki? Nekem mit kellene csinálnom hadjam a fenébe és hadjam,hogy ő lépjen?
2021. ápr. 22. 15:57
 3/6 A kérdező kommentje:

Ma csak rám nezett*

Bocsánat a helyesíràsért

2021. ápr. 22. 15:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne hadjad, inkább hagyjad (ha akarod). Ha nem akarod, akkor ne hagyd. Napokon belül fény derül az esetre.
2021. ápr. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem tetszel neki. Próbálj meg vele beszélni
2021. ápr. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi,a segítségeteket :)
2021. ápr. 22. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!