Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mik a tapasztalatok,munkanélkü...

Mik a tapasztalatok,munkanélküliként lehet ismerkedni párkeresés céljából?

Figyelt kérdés

32F vagyok.

Most vesztettem el a munkámat karácsony elött.

Megismerkedtem egy helyes lánnyal,találkoztunk beszélgetünk.

Még nem kérdezett rá a munkámra, eléggé cikinek tartom,hogy most nincs munkám.


Különben úgy tervezem,hogy januártól elkezdek munkát keresni.

Egyenlőre elvagyok,mert kaptam végkielégítést,beregisztráltam a munkaügyi központban,3 hónap munkanélkülit is kapok, ráadásul van megtakaritásom is.

Egyenlőre a pénz miatt nem aggódok.



dec. 19. 10:52
 1/9 anonim válasza:

Szerintem ne tartsd cikinek, hogy most nincs munkád, ez ugyanúgy vele is, meg bármelyik emberrel is megeshet (főleg hogy kaptál végkielégítést, szóval gondolom leépítés volt, tehát nem is te rontották el valamit). Szóval ha szóba kerül, nyugodtan mondd el neki, ha normális, természetesen meg fogja érteni.


És sok sikert az álláskereséshez! :D

dec. 19. 11:01
 2/9 anonim válasza:

Nekem sincs munkám. Lets goooo!!!

Amúgy teljesen egyet értek az első hozzászólóval, csak örülök, hogy valakivel osztozhatok a feelingen még ha nem jó. Olyan ez mint mikor még suliba jár az ember és akkor azon jár az agya hogy csak ne övé legyen az egyetlen karó.

dec. 19. 11:08
 3/9 anonim válasza:
Nem, tilos
dec. 19. 11:45
 4/9 anonim válasza:

Hát nézd Balázs, lehet ismerkedni munkanélküliként is, viszont csak úgy lehet tartós, ha nem mondod meg a nőnek, hogy nincs munkád jelenleg. Ha nem putriban élsz, van megtakarításod, és el tudsz lenni akár 1-2 hónapig is, akkor nem gond, mert nem fogja feltételezni, hogy nincs munkád, persze az időbeosztás is fontos, pl:. reggel 6-tól délután 2-ig "dolgozol" akkor ilyen 3 fele hívod fel, vagy délelőtt 8-tól délután 4-ig "dolgozol", akkor meg 4 után hívod stb.


Bár már nagyon sok kérdést kiírtál, és a legtöbbjükből én azt tudom csak mondani, hogy a fenti példa, amit írtam, az csak olyan embereknél válik be, akik jól is néznek ki, értelmesek, és nincs bajuk az alkohollal. Te esetedben egyik sem stimmel. Tudom, mert pár hónapja küldtél magadról képet, és hát az alkohollal is gondjaid vannak, folyton visszaesel, nem is fogsz tudni leszokni róla sajnos. Ezen kívül otthon laksz még, ugye? Vagy mit mondtál, nővérednél?


Más szavakkal a te esetedben lényegtelen, hogy munkanélküli vagy, vagy nem, mert elsősorban a fejedben vannak problémák.

dec. 19. 12:07
 5/9 anonim válasza:
Nagyon jól kezdődik egy kapcsolat ha már titkolózás és hazugsággal nyitsz...
dec. 19. 12:10
 6/9 anonim válasza:
Sosem tettem, mert nem tisztességes a másik fél szempontjából. Eleve van egy csomó időm, de nincs semmi pénzem. Gáz.
dec. 19. 12:31
 7/9 anonim válasza:
Simán lehet így ismerkedni, de ne ezzel a témával kezd.
dec. 19. 17:38
 8/9 anonim válasza:

Én nem szívesen szoktam, igaz amikor van munkám, akkor meg időm nincs ismerkedni, így kedvem sem.

Az a baj, hogy kb. az első kérdés mindig az, hogy "mivel foglalkozol?", nos erre mikor azt mondom, jelenleg semmivel, olyankor mindig elraknak egy negatív kosárba.

Bevallom, kissé engem is kasztrál a helyzet, de jól megvagyok, azért nem fogok dolgozni, hogy jobban álljon... 🤣

dec. 20. 09:17
 9/9 anonim válasza:
Nekem sincs munkám. 32 f.
jan. 2. 16:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!