Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 19-22 éves, átlagnál magasabb...

19-22 éves, átlagnál magasabb pesti lányok, lenne kedvetek ismerkedni? (22/f)

Figyelt kérdés

Üdv kedves olvasó :) Igyekszem az alábbi indokolatlanul hosszú Örkény Egypercesben összefoglalni, miért is vagyok itt, a kérdés önmagában elég felületes.


Rólam: 22 éves srác, egyetemista Pesten, genetikus szeretnék lenni, mellette célom egy saját vállalkozás felépítése.

Szabadidőmben szívesen túrázom, fotózom, éneklem, érdekel a gasztronómia és az építészet. Főleg rockot hallgatok, de elég változatos a zenei ízlésem, nincs egy konkrét kedvenc műfajom vagy előadóm. Tudok angolul, és szeretném folytatni a németet is.

Keresztény vagyok saját meggyőződésből, ez fontos számomra, de nem vagyok fanatikus (ha érted mire gondolok), és szívesen meghallgatom a te álláspontod is.

Kb 190 cm magas vagyok, rendszeresen mozgok, nem dohányzom, tetoválásom, testékszerem nincs, alkoholt néha iszom, de nem szerves része az életemnek. Szemüveges vagyok, viszont szeretném a közeljövőben megcsináltatni a lézeres szaruhártya-korrekciót.


Szóval összességében főnyeremény vagyok, és még szerény is :D


Komolyra fordítva a szót, az indok, amiért itt keresek valakit: személyesen jelenleg sem időm sem alkalmam, az online társkeresőkért pedig nem rajongok, személytelen húspiacok, pár nap után törlöm mindig, akárhányszor belekezdek. Nem gondolom azt, hogy pont itt fogom megtalálni, akit keresek, de egy próbát talán megér, ha már lehetőség van először megismerni egymás gondolkodását, jellemét, és nem csak egy beállított képet nézni.


Akit keresek: 19-22 éves lány, előny ha relatíve magas vagy, hogy ne legyen akkora különbség (akár 180 cm felett sem akadály).

Értsd a szatirikus humort, legyen általános érdeklődésed a világ iránt (értsd: legalább felületesen hozzá tudj szólni különböző témákhoz, gondolkodj kritikusan, és ha valamiben nem vagy elég tájékozott, merd bevallani - utóbbi sokakból hiányzik manapság). Legyél nyitott a problémák megbeszélésére és közös megoldására. Kizáró ok: dohányzás, asztrológia. Amit először megnézek egy lányon: egyértelműen arc. Ezen belül vonzónak találom a természetesen vastag ajkat és a dús hajat. Haj/szemszín teljesen mellékes.


Ha hosszú távra tervezel, és azonosulni tudsz azzal, amit leírtam, kérlek írj egy hasonló bemutatkozást, akár privátban.

Köszi, hogy időt szántál erre, legyen szép napod bárhogy döntesz :)



dec. 21. 22:30
 1/9 anonim válasza:
Nem köszi
dec. 21. 22:50
 2/9 anonim válasza:
Nárcikkal nem ismerkedem, azért köszi
dec. 21. 23:06
 3/9 anonim válasza:
3: Nem azért bolond, de ez a poszt eléggé hervasztó, nem hinném, hogy tömegek jelentkeznek nála...
dec. 21. 23:10
 4/9 anonim válasza:

Szemelyesen nincs ra idod se alkamad akkor hogy fogsz vele talalkozni?

Egyebkent ez is online tarskereso csak itt meg kepet se latsz sehol

Inkabb keress egy prostit es verd bele a farkad, nem kell neked baratno

dec. 22. 08:32
 5/9 anonim válasza:
Nagyon jó kis bemutatkozás, ne foglalkozz a fanyalgókkal.
dec. 22. 08:34
 6/9 anonim válasza:
Kuldj képet
dec. 22. 08:37
 7/9 anonim válasza:
milyen magas vagy?
dec. 22. 12:44
 8/9 anonim válasza:
Persze, amikor a lányok csak annyit mernek írni, hogy a pasi legalább 155centinél legyen magasabb, akkor már megy a hisztike, hogy micsoda elvárások. :D
dec. 22. 18:19
 9/9 anonim válasza:
Elég nárci
dec. 23. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!