Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak itt kismellű lányok?

Vannak itt kismellű lányok?

Figyelt kérdés

Tudom elég gáz ebben a rovatban ez a kérdés. De ha belegondolok, nem látom be, hogy mivel lenne rosszabb, mintha azt írtam volna, hogy pisze orrú, zöld szemű, vagy szőke hajú lányt keresek.


Nekem a kicsi, aranyos, feszes mellek a kedvenceim, az ilyen adottságokkal rendelkező lányokat pedig mindig messziről kiszúrom.

Azt véletlenül sem mondanám, hogy ez volna a legfontosabb paraméter egy párkapcsolatban, de hátha van itt olyan kattant lány, aki pont arra vágyik, hogy valaki a kis mellei miatt (is) szeresse.

Szóval ha van valakinek kedve ismerkedni a fentiek tudatában, vagy csak trollkodna egyet (a kérdés nem troll kérdés!), szeretettel várom.


33F, Bp.



dec. 26. 11:38
 1/10 anonim válasza:
Kis mellű pasi vagyok,volna esélyem?
dec. 26. 11:53
 2/10 A kérdező kommentje:
Pasinál nem a mellméret a lényeg, hanem hogy mennyire vagy szűk hátul.
dec. 26. 11:57
 3/10 anonim válasza:
Hogy én 20 éves koromban hogy örültem volna ennek a kérdésnek....
dec. 26. 12:13
 4/10 anonim válasza:
A-s "melleim" vannak, de 95 kg vagyok, jó leszek? 😘
dec. 26. 12:21
 5/10 A kérdező kommentje:

#3 Pedig akadnak ilyen férfiak, nem csak én vagyok ilyen kattant. 😆


#4 Még akár jó is lehetnél, csakhogy én olyan 15-20 kilóval vagyok könnyebb, így ha az ölembe ülsz, valószínűleg nem úszom meg sérülés nélkül. 😅 Szóval igen, magasságtól függ, de olyan 60-65 kg, ahol még biztonságban érzem magam.

dec. 26. 12:40
 6/10 skorpióBB válasza:
csak azok vannak :D
dec. 26. 12:45
 7/10 anonim válasza:
Nekem is az ilyen mellek a kedvenceim ^^ Bár a pisze orr, zöld szem is bejön :D 31F
dec. 26. 13:36
 8/10 anonim válasza:
#ne legyél biztos benne!
dec. 26. 21:48
 9/10 anonim válasza:
Én csak kismellű lányokat látok mindenhol. Nem hiszem, hogy egyet sem találsz személyesen.
dec. 27. 13:21
 10/10 anonim válasza:
Futók közt, esetleg teremben nagyobb eséllyel akadsz rá.
dec. 27. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!