Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kismellű lányok! Bántottak...

Kismellű lányok! Bántottak titeket az iskolában a melleitek miatt?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor kik, miért, és hogyan? Fel tudtátok dolgozni?

2021. jún. 6. 14:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem csak az iskolában nem, hanem soha sehol nem.

Mondjuk én nem vagyok teljesen lapos.

2021. jún. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
37%
Nem vagyok kismellű, de én még nem halottam, hogy csufolnának egy lányt a mellei miatt.
2021. jún. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Végső soron így kimondva nem. De nem voltam a fiúk kedvence, a látványosan domborodó lányokra irányult a figyelem a tinédzser korunktól kezdve. Bántani bántottak, csak nem azt mondták, hogy azért mert nincs mellem. Inkább csúfoltak, hogy sápadt és vékony vagyok. Volt, aki fejbe vágott. Unokatesómék medencéjében strandoltunk pár osztálytárssal és félrecsúszott a bikinifelsőm és az egyik fiú nevetett, hogy mit szégyellősködik, nincs is melle. De összességében véve inkább szürke kisegér voltam, aki nem sok vizet zavart a fiúk hormonháztartásában. Egyszer 19 éves korom körül kisgyerekekre vigyáztam és az egyik 6-7 éves kislány megkérdezte jó hangosan, hogy nekem nincs csöcsöm? Na akkor majdnem elsüllyedtem szégyenemben.

Életre szóló szégyenérzet alakult ki bennem, nem csak emiatt, mert szemüveges is voltam, a fogaim se voltak szépek. Később amin lehet, javítottam, lett kontaktlencse, stb. De az életem nem úgy alakult, ahogy szerettem volna. Ismerkedni se nagyon mertem, de az a néhány srác, aki életemben tetszett nekem, nem igazán akart észrevenni.

Nem mondom, elkeltem, aztán mellem is lett, amikor gyerekem született és ez sok komplexust megoldott bennem, csak már úgy érzem, hogy késő. Nem szeretek emberek közt lenni, utálom a nyarat, mert le kéne vetkőzni, de szégyellem a testemet, pedig már van egy kis mellem. Strandon évtizedek óta nem voltam és még sorolhatnám. Amúgy elnéztem minap a nőket Bp-en és úgy látom, nem csak nekem vannak ilyen komplexusaim. Kb. a 90% nadrágban takargatja magát 30 fokban is.

2021. jún. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
56%
A nagy mellűeket hamarabb csúfolják és bámulják.
2021. jún. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
27%
4-es, az nem csúfolódás valójában, hanem félresikerült udvarlás.
2021. jún. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
74%
Nem éppen.
2021. jún. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Metionin ***** válasza:
100%
Külön a mellemért nem bántottak, csak úgy általánosan tartottak csúnyának és csúfoltak.
2021. jún. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
80%
Soha, viszont a nagymellű barátnőimet többször érték sértések.
2021. jún. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%
Nekem nincs kifejezetten kicsi mellem (B kosaras melltartót hordok), de általános suliban, mikor 5.-es voltam, pár 7.-es meg 8.-os fiú elkezdett beszólogatni, hogy lapos/horpadt mellkasú vagyok, meg hogy még nekik is nagyobb a mellük, mint mekem. Valahonnan megszerezték az MSN-emet is és ott írogattak, hogy pasinak nézek ki a nem létező melleim miatt, meg ilyesmi.
2021. jún. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
A 20-as éveim elején A és B közötti mellméretem lehetett, viszont elég vékony is voltam és szerintem ez a méret illett hozzám. Épp gyakorlaton voltam azon a nyáron, és a “kollégák” meghívtak engem is egy buliba. Olyan helyre mentünk, ahol rajtunk kívül mások is voltak, és miközben csocsóztunk odacsapódott hozzánk egy ismerősük, egy rendőr. Nem nagyon kommunikáltunk, de egyszer csak elkezdett úgy beszélni rólam, mintha tárgyként lennék jelen és megkérdezte a többieket, hogy “különben is a mellét hol hagyta”? Nagyon kellemetlen volt, ráadásul akalult köztem és egy srác között valami aki éppen ott volt, én köpni nyelni nem tudtam, azt hittem elsüllyedek szégyenemben és senki nem védett meg, nevettek. 10 éve volt, de még most is kínos emlék.
2021. jún. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!