Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Pécs valaki? 30f

Pécs valaki? 30f

Figyelt kérdés

Pécs fiú 30 ismerkednék, hosszas levelezésekkel, randizás, stb.


írjál rám privátot én nem fogok.



dec. 29. 19:14
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
12 szavazat
 1/7 anonim válasza:
Csak egy tipp, ne így próbálj ismerkedni, hanem írj le magadról pár dolgot, mik a rosszabb, jobb tulajdonságaid, és legyél kicsit (hogy is mondjam) közvetlenebb! A leírásoból az látszik egy idegen embernek, hogy nem is akarsz te ismerkedni, csak kényszerből kell valaki, essünk túl a randizáson azt kész.
dec. 29. 19:25
 2/7 A kérdező kommentje:
Csalódások értek. Minek írnék le ezerszer ugyanazt. Akit érdekel megkérdezi. Meg ahogy észrevettem még a társkeresőn sem érdekel senkit a másik. Ilyen illem kérdés. Írjatok valami filozófiai gondolatot, arra lehet írni választ.
dec. 29. 20:09
 3/7 A kérdező kommentje:
De ha csaj lennék már lenne 10 privát üzenetem.
dec. 29. 20:50
 4/7 anonim válasza:

Lehet lenne 10 privát üzeneted ha csaj lennél, és abból 9.5 arra menne, hogy hogy tud a leggyorsabban megkapni, kipipálni a listán majd továbbmenni. Valószínűleg úgy hogy hazudna a koráról, a kinézetéről, magáról, mindenről. Nem mindig jó az, ha kapsz egy rakás privátot. Csak hogy ne tűnjön úgy mintha nekünk olyan jó lenne ez.

Viszont sok sikert Neked! Ha csak egy privit kapsz, de az az igazi akkor már megérte.

dec. 29. 23:52
 5/7 anonim válasza:
Meleg kapcsolat is érdekel? 😜
dec. 30. 10:19
 6/7 A kérdező kommentje:
Persze jöhet
dec. 30. 10:57
 7/7 anonim válasza:
én Pécsett haverokat keresnék, nem rég költöztem vissza.
dec. 31. 17:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!