Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hölgyeim, lenne kedvetek...

Hölgyeim, lenne kedvetek ismerkedni Budapesti 45 éves mackós alkatú pasival?

Figyelt kérdés
Kérem csak az írjon aki szívesen írna beszélgetne, ismerkedne és találkozna is.

jan. 2. 13:50
 1/4 anonim válasza:
Van hajad?
jan. 2. 14:08
 2/4 anonim válasza:
1:🤣
jan. 2. 17:06
 3/4 anonim válasza:

Korban hozzád illő vagyok kedves kérdező, de ilyen, hogy “mackós alkat” egx nagy semmit mondó infó, legfeljebb eufemizmus… be tudnál mutatkozni úgy, hogy ha már az életkorod, lakhelyed is egy tény, akkor a súlyod, magasságod is ugyanígy, felnőtt férfi módjára leírod?

Mackós alkata a medvének van, szerintem, azzal semmiképp nem kezdenék :), akinek a BMI-je ebben a korban 25-28 környékén van, az még belefér persze, de 30 felett, jelentős túlsúllyal nem mackózni kell magunkat, hanem felvállalni, hogy elhízottak vagyunk (én nem).

Nincs ezzel baj az eü kockázatán és az esztétikai csalódáson túl :), de 40 felett ne óvodázzunk már, hogy macika Mancikát keres :D

jan. 2. 18:30
 4/4 anonim válasza:
Szia! Persze, írj csak, ha a budapesti- t csak véletlenül írtad nagy B- vel:)
jan. 14. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!