Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Átlagosan kinéző srácként van...

Átlagosan kinéző srácként van értelme a szép nőkre ráirni facebookon,instán ismerkedés céljából?

Figyelt kérdés

jan. 7. 18:24
1 2
 1/20 anonim válasza:
Esélyed sincs
jan. 7. 18:29
 2/20 anonim válasza:
Nem sok értelme van őszintén és úgy mondom hogy én anno pár éve próbálkoztam ezzel. Ugyan írtak vissza de nagyon kevés lány volt akivel viszonylag hosszabbtávon lehetett beszélgetni. Inkább próbálkozz máshogy vagy eljárni helyekre ahol megtudsz szólítani lányokat, sajnos sokan nem jól fogadják ha idegenek akarnak rájuk írni, főleg hogy már ez is szigorodott azóta és csomó lányra rá se tudsz írni. :)
jan. 7. 18:30
 3/20 A kérdező kommentje:

Érdekes

Diszkóban nemlehet ismerkedni hiába van látszólag egyedül nemlehet tudni hogy vane csávója

Tinder,badoo semmi értelme férfiként

Utcán bolondnak nézel ha beszélsz egy idegennel

Akkor kérdezem én ha valaki vállalkozó tehát munkahelyen sem tud ismerkedni akkor mégis hogyan kéne ezt csinálni 22 évesen?

jan. 7. 18:34
 4/20 anonim válasza:
#3 Minden hétvégén megyek bulizni, és mindig felszedek egy csajt. Csak neked nem megy
jan. 7. 18:53
 5/20 A kérdező kommentje:
Oké én nem szoktam járni csak ritkán akkor is csak a berugás jön össze de akkor is ha ilyen sikered van valószínű jóképű vagy
jan. 7. 18:56
 6/20 anonim válasza:
Ha van egy ferrárid és egy két szintes fullos házad akkor igen.
jan. 7. 19:01
 7/20 A kérdező kommentje:
Mindjárt ferári mi?:) nyilvan ha lenne akkor én osztanám a lapokat nem fordítva..
jan. 7. 19:02
 8/20 anonim válasza:
Akkor sincs sokkal több értelme ennek, ha Te vagy Rájen Goszling, de igazából veszíteni nem tudsz vele. Az a gond, hogy nem igazán alkalmas ismerkedésre az ilyen.
jan. 7. 19:08
 9/20 anonim válasza:

#3: egyetemen, tánctanfolyamon, baráti társaságban, olvasókörben, a hobbidnak megfelelő internetes fórumon, társkeresőn stb.


Csak néhány példa.

jan. 7. 19:10
 10/20 anonim válasza:
Milyen magas vagy és hány kg? Sportolsz vmit?
jan. 7. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!