Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lennél a kicsi gesztenyém egy...

Lennél a kicsi gesztenyém egy empatikus, pikáns, őszinte beszélgetésben? 33F (Nőknek szól)

Figyelt kérdés
Nem párkapcsolat a cél. Csak hallgassuk meg egymást, érezzük jól magunkat, találjunk izgalmas témákat! Rengeteg dologra nyitott vagyok. Nekem az is jó, ha néha felhívjuk egymást és sokat levelezünk. Csak legyen minden őszinte és spontán! Tudni akarok minden elcseszett emberi tulajdonságodról, vágyadról mert így akarlak szeretni!

jan. 13. 00:33
 1/6 anonim válasza:
pedig lettem volna a szőrös gesztenyéd, de sajnos csak nőknek szól
jan. 13. 01:15
 2/6 anonim válasza:
Ha nem párkapcsolat a cél, akkor miért nem jó pasi?
jan. 13. 02:10
 3/6 anonim válasza:
Mit akarsz kifejezetten a női nemmel kapcsolatban felmérni? (A korosztály teljesen mindegy, vagy van azért alsó-felső határ?)
jan. 13. 05:05
 4/6 anonim válasza:
Sziasztok! ÉN párkapcsolat céljából keresek nőket, nekem nem fontos a levelezés meg ilyenek, én főleg szexelni szeretek. Írjatok nekem nyugodtan, ha van itt jelentkező.
jan. 13. 05:28
 5/6 anonim válasza:
wow jöhet a mail :-)főleg az utolsó két mondat, totál interesting..:-) N
jan. 13. 12:26
 6/6 anonim válasza:
Hmm érdekesnek hangzik. Ha gondolod írj mailt :) 28/N
jan. 19. 15:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!