Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A Badoo egy komolytalan oldal?

A Badoo egy komolytalan oldal?

Figyelt kérdés
Nem nagyon használtam eddig sem, de észrevettem ha elkezdek írni valakivel pár üzenetváltás után eltűnik az illető, aki használta ez a oldalt mit tapasztalt?

jan. 18. 12:45
1 2
 1/15 anonim válasza:

Így van. Ezek a társkeresők teljesen időpocsékolások és csak tönkre tesznek belülről.


Viszooont ennek ellenére a jelenlegi barátnőmet ezen az oldalon találtam meg akivel nagyon szerettük egymást. ❤️ A haverom szintén itt találta meg a barátnőjét. Ha kitartó vagy és sokat vagy fent lehet neked is szerencséd, de nagyon ritka. A legtöbben eltünnek vagy csak szórakozni vannak fent.

jan. 18. 12:51
 2/15 anonim válasza:
Így van. Jobb ha átmész inkább a szomszédba kis kenyérért.
jan. 18. 13:53
 3/15 anonim válasza:
Egy komolytalan oldal az biztos,idióta regisztráltakkal.
jan. 18. 16:01
 4/15 anonim válasza:
Éppen most volt az, hogy kivételesen egy hétig tök jókat tudtam beszélni egy lánnyal Badoon, aztán gondoltam félig komolyan rákérdeztem, hogy ráér-e egyik hétvégén, erre egyből "el is tűnt". Szóval, hacsak az embernek nincsen nagyon nagy szerencséje és még ha jókat is tud dumálni az ember néha, általában ez a vége, hogy valamelyikén fél letiltja a másikat. De ez minden társkeresőn így van, ahogy tapasztaltam (még a legelitebbnek tartott Bumble-ön is).
jan. 18. 16:26
 5/15 anonim válasza:
Igen
jan. 18. 18:01
 6/15 anonim válasza:
Nem az oldal komolytalan, hanem az emberek.
jan. 18. 19:19
 7/15 anonim válasza:
FB társkereső ugyanez. Konkrétan 12 match-emből mind ghosting.
jan. 18. 19:44
 8/15 anonim válasza:
Nem éri meg az időtöket édes testvéreim.
jan. 18. 19:51
 9/15 anonim válasza:
#8 Az igaz, de akkor hogy lesz csajom? Azt ne mondd, hogy élőben. Ha 27 év alatt nem ment, most se fog.
jan. 18. 20:09
 10/15 anonim válasza:
Nagyjából minden netes oldal ilyen, tele van kamusokkal, beszariakkal, egótuningra vágyókkal stb. Aki nem kamus, az legtöbbször maga sem gondolja komolyan a beszélgetést, már ha egyáltalán van matched és ha visszaír (meg amúgy is kismillió lájkot és üzenetet kap). Még ha el is indul valami, 99% azt várja, hogy szórakoztasd őt. Van 1%, akivel normálisan lehet beszélgetni, de az vagy hamar rád un, vagy csak lelki szemetesre vágyik, vagy nem hajlandó találkozni. Az olyan anonim oldalakról meg már ne is beszéljünk, mint pl. a gyakori. Nekem társkeresőkön már matcheim sincsenek, régebben még ritkán csak-csak előfordult egy, de persze azokból sem lett semmi. Szerintem ha egy nő társkeresőzésre szorul, ott már nagy bajok vannak. Egy akár csak átlagosan kinéző nő is viszonylag könnyen talál magának valakit a való életben is, ha nem gubózik be, szexpartnereket még könnyebben.
jan. 19. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!