Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lenne kedve valakinek beszélge...

JesseCuster kérdése:

Lenne kedve valakinek beszélgetni, ismerkedni?

Figyelt kérdés

Üdv!

29 éves férfi vagyok, Budapesten élek. Gyerekkoromban kialakult a szociális fóbia és szorongás, ami sajnos nagyon meghatározta az eddigi életem, de megfogadtam hogy nem hagyom, hogy ez tönkre tegyen. 2éve felköltöztem Budapestre, kereskedelemben kezdtem dolgozni kongitív viselkedésterápiát folytattam és már sokkal könnyebben mennek a dolgok amik régen nehézséget okoztak. Most új munkahelyem lett ami viszont megint stresszel jár.

Próbálok pozitív lenni, egyre többet kimozdulni a komfort zónámból.

Introvertált vagyok nehezen megy a barátkozás, párkeresés. De nagyon vágynék társas kapcsolatokra. Mostanában inkább a magány ami frusztrál.

Szeretek kijárni a Margit szigetre futni, vagy csak kiülni. Imádok olvasni, zenét hallgatni. Ps4-el játszani, dartsozni. Szívesen beszélgetnék bármilyen témában.

Esetleg ha van valaki aki hasonló nehézségekkel küzd, szívesen beszélgetne, barátkozna, ismerkedne, írjon nyugodtan:)



jan. 22. 22:09
 1/3 anonim válasza:

Értelmes ember vagy, ez látszik. A magány sajnálatos,de sok ember életében jelen van.Akár úgy még nincs,akár úgy,hogy már nincs senkije.

Utóbbiba tartozom férfiként,de mivel idősebb is vagyok nálad,a barátkozás sem opció - azt hiszem.

De azért bízzál,mert semmi nem tart örökké :)

jan. 23. 06:04
 2/3 anonim válasza:

Lassan jó lenne Ps 5-re váltani.

Mi lesz ha kijön a GTA?

jan. 23. 07:43
 3/3 anonim válasza:
Hasonló vagyok csak vidéki
febr. 1. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!